Ekologické a přitom trendy a chic: Tipy na nejkrásnější vánoční dárky ve stylu slow a eko

Chcete-li tyto Vánoce pojmout více ekologicky, víme přesně, jak na to. Ano, i nejkrásnější svátky roku se mohou nést v duchu udržitelnosti a slow fashion.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Darujte zážitky

Ne, vůbec nemusí jít o věci typu let balónem, či potápění se žraloky. Klidně buďte o něco konzervativnější. Darujte nejbližším přesně to, co mají rádi. Hodiny jógy, tance, zaplaťte jim fitness trenéra, pokud patří mezi nadšence, kteří nedají dopustit na kult těla. Vůbec nemusíte vymýšlet něco, co ohromí okolí. Důležitý je jednotlivec, pro kterého to překvapení chystáte. Na to při výběru dárku nikdy nezapomínejte. Takto si na vás dotyčná osoba vzpomene vždy, když danou činnost bude vykonávat.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Centrum JOGA ZDRAVO (@joga_zdravo),

 

Nepřehlédněte: Sympatický bytový designér André Sedmák: Důvěra klienta je ta nejcennější investice

Nadčasové kousky

Ano, skvělá je i investice do nadčasového oblečení. Kašmírový svetr, který nikdy nevyjde z módy se bude hodit každou sezónu a navíc vydrží roky. No a samozřejmě mu nechybí punc jedinečnosti. Vybrat si můžete i z veganské módy. Designérů, kteří se zabývají slow fashion a dopadem na naši planetu, totiž neustále přibývá.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Basa Stevulova (@basastevulova),

 

 

Mohlo by vás zajímat: Sexuální úchylka mužů, která vás možná (ne)překvapí: Ženským chodidlům někteří věnují opravdu velkou pozornost

Kosmetika, která je přátelská k planetě

Kosmetika je skvělým dárkem, snad pro každého. Navíc ta s přívlastkem přírodní, bio nebo veganská má přidanou hodnotu. Chrání naši planetu. Je skvělé, že tento typ produktů je mnohokrát multifunkční, takže počáteční investice rozhodně stojí za to.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa anemone (@anemone_beautystore),

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa mylo (@mylomydla),

 

Dřevěné hračky, či eko oblečení pro nejmenší

Dárky pro nejmladší členy rodiny, dají většinou při samotném výběru i nejvíce zabrat. Pokud tedy nevíte, co prckům dopřát, zkuste sáhnout po skutečně kvalitních hračkách, či dětských kouscích. Přírodní bio bavlna, merino vlna, kašmír, jsou ideální materiály pro nejjemnější pokožku, těch nejmenších. No a dřevěné hračky, jsou většinou nejen multifunkční, ale vydrží opravdu velmi mnoho. I několik generací, protože jde o skutečně kvalitní kousky.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa PETINKA (@petinka_furniture),

 

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..