Neuměla jsem se rozhodnout mezi dvěma muži: randila jsem s nimi najednou, dokud jsem nezjistila jednu věc

V době, kdy jsem vztah ani zdaleka nehledala, se o mě začali zajímat dva muži. Oba byli pro mě skutečně atraktivní a každý svým způsobem zajímavý, ale nakonec jsem se rozhodla dát šanci tomu, který byl schopen této věci...

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

První měl chlapecký kukuč s italským šarmem

Naše známá Patrícia si užívala svobodu již skutečně dlouho a přestože byla na pozornost mužů zvyklá, neměla potřebu se ještě pouštět do vztahu. Nicméně roky utíkaly a tak svou situaci začala přehodnocovat. V jejím životě se právě v té chvíli objevili dva muži, kteří byli možná povahově zcela rozdílní, ale jednu věc měli přece jen společnou... "Oba byli skutečně atraktivní. Jeden tím roztomilým chlapeckým způsobem s překrásným úsměvem, který ženy dostával do kolen. Jmenoval se Erik a vlastnil obchod s originál italskými potravinami, které dovážel od italských dodavatelů. Musím vám říct, že měl skutečně šarm Itala. Asi to bylo tím, že tam dlouho žil a tato mentalita mu byla vlastní," prozrazuje podrobnosti o svém prvním nápadníkovi, u kterého pravidelně nakupovala a zdál se jí bezprostřední, přátelský a otevřený.

Mohlo by vás zajímat: Manžel po mně chtěl hrávat známou erotickou hru: V jeden večer mi dal návrh, který mi navždy změnil pohled na něj

Druhý byl tajemným svůdcem, ze kterého chtěla odhalit více pod povrchem

Druhý nápadník přišel do jejího života zcela náhodně, když na ní promluvil v její oblíbené kavárně, kde ji už déle pozoroval. Na první pohled to byl skutečný svůdce, který si uměl ženu naklonit na svou stranu těmi správnými slovy. "Jasně, že jsem věděla, že mám co do činění se svůdcem, ale také jsem věděla, že je to jen jedna strana mince a já byla zvědavá na tu druhou. David byl svým způsobem skutečně tajemný a to mě přitahovalo. O vzhledu ani nebudu mluvit, stál asi v první řadě, když se rozdával," popisuje svého druhého nápadníka Patrícia, která se nakonec rozhodla, že dá vztahu s jedním z nich šanci, ale musí se přesvědčit, který je pro ni skutečně ten vhodnější.

Čtěte také: Tyto tři věci nechce žádný muž slyšet po sexu: Víte, co byste rozhodně měly ze svého slovníku vynechat?

Když jsem byla na pochybách, zvážila jsem pro někoho tuto "banalitu"

Patrícia tedy začala opatrně randit s oběma. Samozřejmě, že jeden o druhém neměli ani tušení.Nechtěla to hrát na dvě strany, ale ani jednomu zatím nic závazně neslibovala a hlavně chtěla mít jistotu, že si vybere toho lepšího pro ni: "Když jsem byla už skutečně nerozhodná a nevěděla si rady, protože mě oba začali skutečně překvapovat v pozitivním slova smyslu a s oběma jsem se cítila příjemně, zvážila jedna pro mnohé možná banalitu, ale pro mě dost podstatnou věc. Vybrala jsem si toho, komu nepřekážela moje práce, kterou jsem milovala. Zatímco jeden z nich mi namlouval, zda nechci v životě dělat něco jiného, protože mám podle něj navíc a měla jsem pocit, že to, co dělám, je mu tak trochu trnem v oku, ten druhý projevoval o mou práci skutečný zájem a zdála se mu obětavá, ačkoli možná ne až tak finančně lákavá," pokračuje ve svém vyprávění Patrícia, jejíž prací a životem bylo vedení dětského domova.

Nepřehlédněte: Neuměl se smířit s tím, že jsem nyní atraktivnější: Toto byl moment, kdy mě ve společnosti neskutečně ponížil

Toto byl ten správný muž, který dokázal tolerovat a vážit si její práci Patrícia si zvykla na děti z dětského domova, který vedla, i brát domů na svátky. Byla s nimi spjata, měla je upřímně ráda a své práci zasvětila celý svůj život. David ji pokládal za ženu, která má navíc, která by mohla dokázat velké věci a přestože nazval její práci a úsilí pěknou a záslužnou zálibou, nerespektoval ji. Naopak, Erik byl ten, jehož její práce fascinovala. Který neměl nejmenší problém přijít s ní do domova a pohrát si s dětmi. Který byl ten bezprostřední a věděl, že právě toto ji činí skutečně šťastnou a ani si jiný život neumí představit: "Chci po boku muže, který dokáže mou práci tolerovat, který se umí s ní ztotožnit, i když to zrovna není lékařství, právnictví nebo jiné povolání s tituly. Erik mě přijal i s mou prací přesně takovou, jaká jsem. Právě proto jsem si vybrala jeho," končí své mluvení Patrícia, která toho dosud nikdy nelitovala.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..