Konec horoskopu na rok 2019 je již zde: Střelci se zamilují, Vodnáři získají nečekaný finanční obnos

Konec roku je zde mnohem dříve, než si momentálně myslíte. Víte, co vás v poslední dekádě tohoto roku čeká a nemine?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Vodnář

Právě v otázkách vztahů to vypadá teď mimořádně růžově. I když se budete cítit vyčerpaně, právě láska vám dodá potřebnou energii. Ideální by bylo, pokud byste si dopřáli dovolenou někde v teple. Nakolik získáte nečekaný finančně obnos, rozhodovat se vám bude o něco snáz. Vaše tělo i mysl potřebují regeneraci.

Ryby

Čeká vás období plné náhod a finanční stability. I když si něco dopřejete, problém s penězi se vás netýká. Navíc je možné, že poznáte spřízněnou duši.

Beran

Právě konec roku je ideální pro splnění vašich tužeb a snů. Do čehokoliv se pustíte, hvězdy vám budou nakloněny. Tak směle do toho.

Býk

Koncem roku vás čekají dlouhodobější finanční problémy. Pokud je však začnete řešit dříve, můžete eliminovat negativní důsledky, které by pro vás následně představovaly.

Nepřehlédněte: Přestože randil se mnou, stále miloval svou bývalou: Jaké je to žít po boku muže, o kterém víte, že touží po jiné?

Blíženci

Čeká vás povýšení, či zvýšení platu. Důležité však je, abyste i v takových situacích stáli pevně nohama na zemi. V osobním životě se momentálně vyhněte zásadním rozhodnutím a odložte je na později.

Rak

Pokud se chcete v partnerském životě posunout dál, teď je na to ten správný čas. Toto je ideální období pro zahájení společného života, zásnub, či založení rodiny.

Lev

Aktuálně byste měli zpomalit a zvolnit tempo. Dejte si trošku pohov v práci a věnujte se pouze sami sobě a svým nejbližším. Pokud jste dlouho odkládaly společnou dovolenou, je správný čas na ni jít.

Panna

Ačkoliv právě neprožíváte nejsnadnější období, snažte se problémy řešit s optimismem a nenechte se ničím znechutit. Uvidíte, že pokud budete ke všemu přistupovat s chladnou hlavou, půjde to o něco jednodušeji.

Přečtěte si: Moji bývalí partneři mi byli nevěrní: Pak jsem se začala chovat jako stíhačka, neudělejte stejnou chybu jako já

Váhy

Připravte se na některé velké změny, kterým se mometnálně jednoduše nevyhnete. Možná se přestěhujete nebo se vrhnete do rekonstrukce, ale určitě přijde k jisté obměně ve vašem okolí.

Štír

V tomto období byste si měli dopřát detox. Vaše tělo totiž potřebuje jakýsi reset a toto je ideální volba. Sledujte, co jíte a pijete. Hlídejte si jídelníček, dejte si pár lehčích dní a uvidíte, že se budete cítit mnohem lépe.

Střelec

Lidé narození ve znamení Střelce se mají na co těšit, hlavně co se osobního života týká! Zažijí totiž hodně vášně a lásky. Pokud jste single, potkáte někoho nového, pokud vás náhodou partner nebo vaši blízcí v předešlém období zanedbali, nyní vám to vynahradí.

Kozoroh

Toto období je zcela ideální na to, abyste se porozhlédli po novém zaměstnání. Pokud najdete lepší nabídku než vaše nynější pracovní místo, neváhejte. Chopte se příležitosti. Určitě uděláte dobře.

Věříte horoskopům a řídíte se jimi?

Ano
2
Ne
1
Hlasovalo: 3

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..