Typy milenek, které si muž nikdy nevezme: Může být i nejkrásnější, když postrádá tuto věc, chlap nemá o víc zájem

Každá milenka je tak trochu naivní, i když scénář, jak to se zadaným chlapem dopadne, zná nazpaměť od některé ze svých kamarádek.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Pokud jste někdy měly nebo máte podezření, že váš muž by mohl mít milenku, vězte, že ještě nic není ztracené. Sehrávající roli hraje spíše to, zda jste ochotné po tom všem s ním zůstat a přenést se přes nevěru. S milenkami to totiž není tak růžové, jak si mnohé ženy myslí a často jde spíše o velmi instantní záležitost. Většina mužů si s milenkami užije, ale nad tím, že by si ji vzali za manželku až tak neuvažují. To je dobrá zpráva pro ženy, které se svých chlapů nechtějí vzdát. Typů milenek, se kterými muž nechce mít nic vážného, je několik.

Přečtěte si: Citlivé místo muže, na které se nevyplatí zaútočit: Neudělejte stejnou chybu jako já, nedá se to vrátit zpět

Koketnost jim koluje v krvi

Nezáleží na tom, jak vypadají. Do vínku dostaly dar v podobě svůdnosti. Koketují všude a s
každým. Někdy i bez toho, aby si toho byly samy vědomy. V ženách vyvolávají žárlivost. Většinou jsou single, ale když mají rodinu, i tak na první místo určují sebe. "Blízký kamarád má manželku a tříletého syna. Ideální rodinka na pohled. Jednou se však zadíval do mladé slečny, přesně takový ten koketní typ. I ona byla přitom vdaná a měla dcerku. Užil si s ní, ale ona to začala chápat jinak a hned k němu začala něco cítit. Po první noci se  chovala jako jeho partnerka a to ho okamžitě odradilo. Navíc nevěra praskla," prozradila realitní makléřka Táňa.

"Ona měla před nosem rozvodové papíry, ale nepohnulo to s ní, úplně zapomněla na svou rodinu. Byla si jistá, že její milenec udělá totéž. No a myslíte, že udělal? Samozřejmě, že ne, zůstal u své ženy, která mu odpustila." Důvod, pro který by si ji za svou partnerku, nedejbože manželku nevzal je prostý – postrádal u ní smysl pro rodinu. Každý muž ho očekává u své něžnější polovičky.

Nepřehlédněte: Manžel si na mně všiml změny, která odhalila, že mám milence: V této situaci byste však ani vy netušily

Příliš velký věkový rozdíl

Jinými slovy, setkali jste se v nesprávný čas, ale ani jeden z vás to neumí ovlivnit. Své o tom
ví i rozvedený Petr, který se ve svých čtyřicetisedmi zamiloval do mladé slečny. Věkový rozdíl přes dvacet let by ani tak nepřekážel. "Byla krásná, ale i velmi vyspělá. Cítil jsem k ní více než ke své ženě, se kterou mám dvě dcery. Škoda jen, že jsem ji potkal v době, kdy jsem se rozváděl a ona měla před sebou celý život. Toužila po velké rodině a dětech, já už jsem si celý ten proces ve svém věku neuměl představit." Každý den myslím na to, jestli jsem neudělal životní chybu, stále na ni myslím.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MA

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..