Emily Ratajkowski promluvila o svém komplikovaném vztahu se sexualitou: Chci být mnohem víc než jen sexy

Modelka Emily Ratajkowski známá svým štíhlým pasem a bujnější přirozeným poprsím, je právem pokládána za jednu z nejvíce sexy žen současnosti. A jak vnímá svou silnou sexualitu, která je medializována a co jí přinesla?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Mnozí si myslí, že bez své sexuality by nebyla ničím výjimečná

Jak informuje magazín Harper´s Bazaar, nedávno se sexy modelka Emily Ratajkowski objevila v jedné talk show, kde jí byly kladené otázky na tělo, konkrétně směrem k její sexualitě. Protože řekněme si na rovinu, přesně přes svou silnou sexualitu je modelka vnímána v současnosti nejvíce. Mnohé ženy jí tiše závidí a mnohé ji hned i odsuzují, že dostala do vínku plný dekolt, štíhlou postavu a svůdný pohled. Mnozí se domnívají, že bez těchto fyzických rysů by nebyla ničím výjimečná.

Mohlo by vás zajímat: Děsivá kletba slavných Kennedyů. Komu se ji podaří zlomit?

S titulem sexy má komplikovaný vztah

Pro dívku, která má instagram doslova zaplaven sexy záběry s miniaturními bikinami, smyslnými krátkými minišaty a dalšími sexy kousky, je těžké nebýt vnímána jinak než přes svou sexualitu a krásu. Říkáte si, že pro supermodelku jejího kalibru to musí být zábavné a tak snadné. Přesto připouští, že má s tímto titulem "jen sexy" komplikovaný vztah: "Myslím, že mám velmi komplikovaný vztah s tvrzením, že jsem sexy... Myslím, že jsem v tom určitě našla neuvěřitelnou moc - sama pro sebe. Nemluvím však o moci, díky níž jsem vydělala peníze nebo celkově o mé kariéře. Mám na mysli, že se cítím mocně a dobře ve svém těle. To se mi podařilo."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Emily Ratajkowski (@emrata),

Čtěte také: Okouzlující dcera Paula Walkera roste do krásy: Podívejte se, co zdědila po svém otci

Jsem mnohem víc než jen sexy dívka

Přestože se Emily cítí sebevědomá ve svém těle, zároveň chce, aby lidé pochopili i to, že je mnohem více než jen sexy dívka. Nechce být známa celý život jen kvuli svému tělu. "Také si myslím, že existuje i jiná stránka ve mně jako v každé ženě, díky které dokážu mnohem víc, než jen být sexy," pokračovala pro zmíněný magazín.

Nepřehlédněte: Princezna Diana má v královské rodině stále silné slovo: Ovlivňuje způsob výchovy svých vnoučat i dnes

Ženskost nemusí být vyjádřena pouze sexualitou

Dokonce se rozpovídala o tom, jakými různými způsoby může dnes každá žena vyjádřit svou osobní ženskost. Že to nemusí být jen přes své křivky a sexualitu: "Pokud se rozhodnu oholit podpaží nebo si ho nechám naopak narůst, je to na mně... V kterýkoli den, kdy se neoholím nebo si nechám vyrůst vlasy, i to mi dává pocit cítit se sexy ve svém těle. Neexistuje správná odpověď, kdy by se měla žena cítit sexy, žádná možnost, kterou bych byla více či méně feministkou," dodává Emily na závěr.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Emily Ratajkowski (@emrata),

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MG

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..