Královna Alžběta II. má na Vánoce jeden zvyk, který se vymyká ostatním dnům: Zpozorovaly jste, o co jde?

Málokdo by řekl, že členky královské rodiny si dělají make-up samy, ale věřte, že je to tak. Stejně jako dnes vévodkyně Meghan a Kate, i královna Alžběta si celý život dělala vlastní make-up s výjimkou jedné speciální příležitosti. Právě ta je již za dveřmi.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Ženy z královské rodiny byly a jsou zvyklé dělat si make-up samy

Další "tajemství" či zajímavost o královské rodině vyšla najevo teprve nedávno a je součástí připravované knihy o královské monarchii. Jak informuje magazín Harper´s Bazaar, komorná královny Alžběty, Angela Kelly, poodhalila jedno tajemství ohledně Alžbětina vzhledu. Pokud byste za ním ať už v minulosti nebo i dnes hledaly množství vizážistek, jste na omylu. Ženy z královské rodiny byly zvyklé si dělat make-up na běžné nošení, během dne, ale i na různé příležitosti na veřejnosti, vždy samy. Stejně jako kdysi Alžběta, dnes se samy nalíčí i vévodkyně Meghan a Kate, které v tom už mají také za ty roky praxe, nemyslíte?

Mohlo by vás zajímat: Z dcery Lionela Richieho vyrůstá fashion ikona: 21letá kráska patří už teď mezi nejvýraznější ženy Hollywoodu

Během této události využívá královna šikovné ruce profesionálky

Existuje však i jedna jediná příležitost, při které využívala a doposud využívá služby profesionální vizážistky. Její komorná Angela dokonce prozradila, která příležitost je tou jedinou a její čas se už pomalu blíží. Jde o vánoční projev, který každoročně během svátků mívá směrem k veřejnosti. Tehdy je i natáčená a proto se využívají služby profesionálky: "Před natáčením královniny řeči k Vánocům vždy najmeme vizážistku Marilyn Widdess, aby udělala královně make-up. Možná vás to překvapí, ale je to skutečně jediná příležitost v průběhu celého roku, kdy si její Veličenstvo nedělá svůj vlastní make-up."

Čtěte také: Máma slavného klanu Kardashianiek v 80. letech: Podívejte se na její postavu, toto pro ni dělá dodnes i po 60

Alžbětě si už léta drží ikonický vzhled

Je třeba uznat, že ačkoli má královna už svá léta, ještě i dnes má skutečně krásnou pleť, o kterou se léta starala. Proto ani za mlada ani teď nepotřebovala mnoho a stačilo, že se trošku sama nalíčila, upravila a vždy vypadala jako z magazínu, co myslíte? Její vzhled byl a je jak popisuje magazín klasický, ale skutečně nadčasový. Jak prozradila její komorná dál, takový vzhled si vytvořila královna hned na začátku a proto je i ikonický. Mohly by se jím dnes inspirovat i ženy od ní mnohem mladší, co říkáte?

Nepřehlédněte: Vévodkyně Kate a Meghan mají společné tajemství toho, jak se vyspat do krásy: Obě používají tento olej

Nejen tedy vévodkyně Meghan a Kate, ale i královna Alžběta je žena, která navzdory věku má co ještě říci v oblasti krásy a její ikonický vzhled si mohou osvojit i další, dokonce mladší ročníky žen.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MG

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..