Můj manžel měl vedle mně tři další bokovky: Až když jsem pochopila tuto věc, dokázala jsem se s tím vyrovnat

Odhalit nevěru svého muže je jedna z nejzásadnějších věcí v životě. A rozhodně patří i mezi ty nejbolestivější. Pokud však pochopíte jednu věc, dokážete se s tím vyrovnat mnohem dříve. A to se opravdu hodí, no ne?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Když se z idylky stane jen vzpomínka

Manželský život s sebou přináší krásné chvíle, ale i množství nástrah. Zejména, jestliže po letech zjistíte, že žijete s člověkem, kterého vlastně neznáte. Přesně toto se stalo Nině. Po letech láskyplného soužití s ​​manželem zjistila, že je to roky už někdo jiný. "Na začátku bylo mezi námi všechno přímo idylické. Dokonce i po letech jsme navenek tvořili zcela harmonický pár. Vše se však změnilo v době, kdy se nám narodila dcera. Přestože jsme se oba na ni velmi těšili, pochopila jsem, že Igor se s úlohou otcovství a celkově rodičovství jaksi nedokáže sžít."

Přečtěte si: Nejdříve mi jedna jeho vlastnost imponovala: Když jsme spolu začali bydlet, právě ta mi na něm začala nesmírně vadit

"Neustále jezdil na služební cesty, začal mnohem více cestovat než dříve. S malou a se mnou trávil mnohem méně času. Svěřil se mi, že mu chybí náš starý život. Předtím jsme totiž velmi mnoho cestovali, létali po světě a toho jsme se na jistý čas museli vzdát. I když já jsem si velmi dobře uvědomovala, že je to jen období, Igor to nedokázal pochopit."

City jsme si projevovali stále méně

Jejich manželství chladlo a city si projevovali stále méně. "Začali jsme se vzdalovat jeden druhému a já pochopila, že takto to dál nejde. Jednou večer jsem dala na noc dcerku mámě a chtěla jsem si s Igorem velmi otevřeně promluvit o naší budoucnosti. Když přišel domů, šel si dát sprchu a mobil si zapomněl na kuchyňské lince. Začali mu přicházet nějaké sms. První dvě pípnutí jsem ignorovala, na další jsem se už ale podívala. A viděla jsem něco, co jsem vidět rozhodně nechtěla. Psala mu nějaká žena a děkovala mu za předchozí noc. Evidentně spolu byli v hotelu, pár bloků od našeho domu. Další zprávy byly od jiných žen, ale v podstatě se stejným kontextem. Ano, můj muž měl milenku. A ne jednu. Hned tři. Včetně mě to tedy táhl se čtyřmi ženami najednou. Začala jsem si všechno vyčítat a hledat kořen problému, proč to udělal sama v sobě."

Nepřehlédněte: Nechce s vámi vaše polovička spát? Začněte dělat tuhle jednu věc a bude po vás toužit jako poprvé

"Když vyšel z koupelny a viděl mě s jeho mobilem v ruce bylo mu všechno jasné. Žádné omlouvání z jeho strany se však nekonalo. Stroze konstatoval, že jsem s tím mohla počítat. A mně v tom momentě bylo jasné, že já za nic nemohu. Stál přede mnou muž, který mě již dlouhodobě nemiloval. A to i proto, že si za poslední léta přestala vážit sama sebe..."

Zažily jste nevěru na vlastní kůži?

Ano
8
Ne
4
Hlasovalo: 12

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..