Tyto 4 znamení patří mezi nejinteligentnější: Narodily jste se v jednom z nich?

Lidé narození v těchto čtyřech znameních patří mezi mimořádně úspěšné a jsou známí vysokým inteligenčním kvocientem. Co myslíte, patříte mezi ně i vy?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Tito lidé patří mezi mimořádně inteligentní, moudré a navíc se zdá, že se narodili pod šťastnou hvězdou. Všeho, čeho se totiž dotknou, se jim i podaří. Jsou velmi ambiciózní, cílevědomí a vždy jdou za svým. Slovíčko "NE", nebo "NEDÁ SE", pro ně nic neznamená. Tušíte už o koho jde?

Přečtěte si: Můj ex mě po rozvodu psychicky týral: Až rozhodnutí naší dcery změnilo jeho postoj ke mně

Blíženci

Tito lidé patří mezi ty, co neustále postupují, sbírají nové zkušenosti a poznatky. Pod jejich rukama vznikají vždy skvělé projekty, proto jsou v práci mimořádně úspěšní. Mají velmi široký obzor, rychle se učí nové věci. Jejich síla spočívá také v tom, že si velmi dobře uveodmují i své slabé stránky a přesně vědí jak a kdy s nimi pracovat.

Mohlo by vás zajímat: Manželka mě podváděla přímo před mýma očima: Její milenec se vydával za někoho jiného a já jsem jim naletěl

Střelec

Střelci mají jeden velmi velký dar. Patří mezi nejintuitivnější znamení, vše dělají tak, jak cítí a i díky tomu se jim v životě mimořádně daří. Přestože se prioritně řídí srdcem, v práci téměř vždy dají na rozum. Rádi a hodně riskují, ale v tom případě si každý svůj krok dobře rozmyslí. Vždy věří tomu, že všechno do čeho se pustí, musí vyjít. No a patří mezi znamení s nejvyšší emocionální inteligencí. Jinými slovy, umí se výborně orientovat v prožívání a pocitech jiných lidí.

Štír

Jejich dominantním rysem je perfekcionismus. Jsou kritičtí a mají na sebe velmi vysoké nároky. Uvědomují si však svoji moudrost a nosí v sobě potenciál, který využívají s opatrností. Přesně vědí, kdy mají co udělat a říct.

Vodnář

Vodnáři patří mezi lidi, kteří mají mimořádně velký inteligenční potenciál. Jsou vynalézaví, vždy dokáží najít řešení jakéhokoliv problému, nechybí jim trpělivost, odhodlání a nadšení. Přestože nejraději pracují sami a tehdy podávají nejvyšší výkony, dokážou to i v týmu. Většinou se nacházejí ve vedoucích pozicích, které k nim jaksi přirozeně patří.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..