Čerstvá maminka Petra Němcová objevila elixír mládí: Rodila jako 40letá a vypadá jako 30letá

Nádherná topmodelka Petra Němcová je již hrdou maminkou. A přestože se jí stala poměrně pozdě, je třeba uznat, že vypadá více než skvěle. Čemu za to vděčí?

Zdroj: instagram.com/pnemcova
Zdroj: instagram.com/pnemcova

Dokonalá v každém ohledu

Okouzlující česká topmodelka Petra Němcová patří jednoznačně mezi nejúspěšnější Češky, které okouzlily i vlny světového showbyznysu. Dokonce byla na titulkách nejprestižnějších časopisů, a předváděla pro Victoria's Secret. Ale Petra má v sobě mnohem více. Je nejen nádherná navenek, ale každého si okamžitě získá i svou vnitřní krásou. Je totiž mimořádně empatická, citlivá, něžná, ale zároveň velmi svědomitá a pracovitá. A i když je jí už po 40, vypadá jako čerstvá třicátnice. Víte, co je jejím tajemstvím?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Petra Nemcova (@pnemcova),

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Petra Nemcova (@pnemcova),

Přečtěte si: Kim Kardashian na nedávný trapas už zapomněla. Podaří se jí na stahovacím prádle vydělat miliony?

Toto je její tajemství

Křehká tmavovláska má za sebou opravdu skutečně náročné životní období a prožila si toho víc než dost. Když v roce 2004 tragicky přišla o svého snoubenec Simona Atleeho, jehož o život připravila thajská tsunami, opravdu se dlouho dávala psychicky a emočně dohromady. Právě toto období jí však zároveň i velmi mnoho dalo. Mnoho věcí pochopila, vnitřně se s některými smířila a jako člověka ji to samozřejmě celkově změnilo. Petra ví, že je velmi důležité to, jak se člověk cítí a co prožívá. Snaží se každý den těšit z nového rána, ví že náš život tvoří detaily a podstatné jsou maličkosti. Proto si vychutnává přítomné okamžiky a neřeší zbytečně povrchní věci. Radost, spokojenost, štěstí a vděčnost jsou jejím dokonalým elixírem mládí. To jak se totiž člověk cítí uvnitř, to se projevuje i navenek.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Petra Nemcova (@pnemcova),

Splnil se jí sen

Skutečné štěstí našla po boku filantropa a podnikatele Benjamina Larretcheho. Dnes už jsou rodiči vytouženého chlapečka, který se narodil o několik týdnů dříve. Naštěstí vše dobře dopadlo a dvojice si již užívá svůj malý poklad doma. "Cítíme se tak vděční a požehnaní, milujeme našeho andílka," vyjádřila se kráska na sociální síti. Je vidět, že Petře se splnil životní sen a prožívá to nejkrásnější období.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Petra Nemcova (@pnemcova),

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Petra Nemcova (@pnemcova),

Mohlo by vás zajímat: Všimněte si fotografii PŘED a PO: Z nabraných kil si Selena Gomez těžkou hlavu nedělá, právě naopak, je na ně hrdá

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Petra Nemcova (@pnemcova),

Foto:
instagram.com/pnemcova
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..