Ani Meghan ani Kate: Toto je nejstylovější členka britské královské rodiny

Slyšely jste už o šarmantní sestřenici princů Williama a Harryho, Lady Amelii?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Stylová a vkusná

Britská královská rodina má sice mnoho zajímavých osobností, ale jen málokterá dokáže zaujmout více, než právě šarmantní Lady Amalia Windsor. 24letá sestřenice známých princů Harryho a Williama dokáže svým dívčím a nenuceným šarmem vzbudit pozornost médií stejně jako nejsledovanější kotníky Meghan a Kate.

Mohlo by vás zajímat: Kim Kardashian na nedávný trapas už zapomněla. Podaří se jí na stahovacím prádle vydělat miliony?

Může za to především její povaha. Pokud ji vidíte ve společnosti, asi jen těžko byste si myslely, že jde o člena královské rodiny. Lady Amelia si razí cestu vlastním způsobem, v tomto případě modelingem, který se ne zcela spojuje s královskými povinnostmi. Jenže to je momentálně pro sympatickou blondýnu priorita.

Přečtěte si: Nejkrásnější narozeninová oslava dětského ikony: Na pohled pompézní událost, její máma však vzkazuje jasné poselství

Mnohé módní magazíny a přední fashion značky se perou o to, aby měly pozornost Lady Amelie. Italská značka Dolce & Gabbana ji dokonce dvě sezóny obsadila do svých prohlídek. Na jejím kontě nechybí však ani spolupráce s předními magazíny.

Jelikož kdekoliv se ukáže, poutá pozornost, tak je samozřejmostí i její účast na známých módních a společenských akcích. A pokaždé boduje v dokonalém stylingu, který je ťip ťop od hlavy až k patě. Zálibu v módě známá šlechtička neskryje. A stejně neskrývá ani své tetování, které jsou na různých místech. Amelia si nedělá těžkou hlavu z protokolů a zůstává sama sebou. A právě proto její popularita roste ze dne na den.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..