Největší rodinná drama roku 2019: Hlavními aktéry byly tyto celebrity a mělo to i dohru

Vztahová dramata letos neminuly ani celebrity. O tu snad největší, do které nebyly zapleteni jen dva lidé, ale pomalu celá rodina, se postaral otec dcery Khloe Kardashian. Ten se dopustil nevěry s nejlepší přítelkyní její sestry Kylie Jenner. Zápletka jako vyšitá, co říkáte?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Ústřední postavou dramatu Khloe Kardashian

Tento rok ve světě celebrit došlo k několika skandálním věcem. O jedno z největších pobouření se postaral partner a otec dcerky Khloe Kardashian, Tristan Thompson. Jelikož šlo o skandál v jedné z nejslavnějších rodin, Kardashian-Jenner, která již dlouhá léta doslova přetřásá svůj osobní život jednotlivých členů rodiny ve vlastní reality show, nemlčelo se ani při tomto. Proto byly fanoušci a média pravidelně zásobování informacemi přímo od Khloe i od její rodiny.

Mohlo by vás zajímat: Sussex versus Cambridge. Válka britských princů se vyostřuje, mohou za to jejich vznešené manželky?

Nebyla to jeho první nevěra

Khloe si prošla tento uplynulý rok skutečnými změnami a vztahovým dramatem. Přestože se jí nakonec podařilo udržet si na veřejnosti odvážnou tvář, nebylo to pro ni lehké období. Její dnes už bývalý partner a otec dítěte, dcerky True, Tristan, ji totiž nepodvedl poprvé. Nejdříve to bylo ještě v roce 2018, ale přestože mu Khloe odpustila, dopustil se nevěry znovu a to přímo s ženou, která byla její rodinou, konkrétně její sestrou Kylie Jenner, blízkou osobu. Dá se říci, nejlepší přítelkyní. Tou osobou, která se zapletla na jedné párty s Tristanem, a byla zároveň přítelkyní Kylie Jenner, nejmladší sestry Khloe byla Jordyn Woods.

Stalo se to na jedné párty a byly toho plné média

K nevěře prý mělo dojít ještě v únoru tohoto roku. Hned druhý den se objevily pikantní foografie plné mazlení a líbání těchto dvou uprostřed zmíněné párty. Pro Khloe to bylo o to těžší, že to musela veřejně podstoupit dvakrát. Znemožnil ji v očích rodiny i veřejnosti, právě v době, kdy pracovali na obnovení jejich vztahu i kvůli společné dcerce True.

Čtěte také: 19 letý vizážista, který si získal Kim Kardashian a další hvězdy: Proč ho Hollywood tak velmi miluje?

Khloe se po skandálu zaměřila na výchovu své dcery

Přes to všechno, čím si Khloe prošla, ji samozřejmě držela její rodina a dcerka True. Po dramatu a ukončení vztahu se soustřeďuje pouze na její výchovu a zbytek rodiny. Je to vidět i podle fotografií na sociální síti, kterých se v poslední měsíce objevuje s její dcerou stále více. Je mámou na plný úvazek a to ji dělá momentálně šťastnou.

Kardashianky vždy drží spolu

Kardashianky vždy držely spolu. Můžete je milovat nebo i nenávidět, ale v době krize se vždy spojí ještě více. Kylie kvůli své sestře Khloe okamžitě přerušila jakýkoliv kontakt s bývalou nejlepší přítelkyní Jordyn a dala tak jasně najevo, že si vždy vybere rodinu před přáteli. Stejně ostatní členové rodiny jí byli velkou útěchou a podporou.

Velkou oporou jí byl a stále je i bývalý manžel její sestry Kourtney, se kterým celá rodina stále dobře vychází, se Scottem Disickem. Často je můžeme vídat spolu i na veřejnosti i v soukromí.

Nepřehlédněte: Ellie Goulding pustil princ Harry k vodě, ale i tak se dočkala pohádkové svatby

Ačkoli to už je pár měsíců, stále se rány hojí

Ačkoli by se mohlo zdát, že celé toto vztahové drama je už za ní, její nedávný citát, který zveřejnila na své sociální síti, svědčí o tom, že je stále v procesu léčení. Z něho mohli fanoušci vyčíst, že ačkoli je dnes opět svobodná, není dostupná a otevřená dalšímu vztahu. S otcem své dcery se Khloe opět stýká, ale jen v rámci toho, že si dělí péči o svou dcerku. Snaží se s ním tedy vycházet, aby oba zůstali dobrými rodiči.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MG

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..