Co můžete čekat od partnera v roce 2020? Takto se změní vaše vzájemné vztahy podle znamení zvěrokruhu

Co myslíte, co vás čeká v novém roce? Rozchod, nová láska, utužení vztahu, změna, překvapení nebo něco jiného? Záleží na tom, v jakém znamení jste se narodili... Tak pozorně čtěte.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

S příchodem nového roku mnohé z nás zajímají i horoskopy. To, jak se nám bude dařit na poli vztahů, nám může prozradit i naše znamení. Co to vaše předpovídá v lásce na příští rok 2020? Pohne se váš vztah vpřed, zpět nebo začne nový? Podle astrologa Kylea Thomase, jehož oslovil internetový portál bustle.com, to bude vypadat takto...

Beran

Hned začátkem roku se rozuzlení otázky budoucnosti vztahu budou zabývat Berani. Všechny vaše potřeby, otázky i pochybnosti vyústí do důležité volby, zda váš vztah přežije nebo v něm nemá smysl pokračovat. Buď spolu s partnerem zůstanete nebo se rozejdete a každý si půjde vlastní cestou. Nezapomínejte však na to, abyste měli úplně jasno, co chcete, protože vaše slova budou brány velmi vážně.

Býk

Býk se v novém roce ocitne na vlastní romantické misi. Bude hledat nové romantické výzvy, na kterých zároveň objeví svou vnitřní sílu. Býků osudový čas přijde koncem června, kdy by se vám mohli zkřížit cesty s bývalou láskou. Buď začne tato láska psát nový milostný příběh nebo vám pomůže ujasnit si cestu, po které kráčíte. Takže se připravte na množství překvapení, náhodných setkání z minulosti, které vám pomohou ukázat vaši budoucnost.

Mohlo by vás zajímat: Sex na jednu noc se stal pro mé manželství osudovým: nerozvedli jsme se, ale posunulo nás to někam dál

Blíženec

Blíženec se ocitne v roce 2020 v planetě Jupiter, která ho vrhne do víru intimity. V překladu, pokud jste ve vztahu, budete potřebovat hodně pochopení, přičemž dospějete k závěrům, či s partnerem zůstat nebo odejít. Pravděpodobně se budete chvíli cítit jako zaseknutí, ale v polovině roku vás čeká rozuzlení a mnohé věci pochopíte i díky několika událostem, které se ve vztahu stanou.

Rak

Pro Raka bude rok 2020 jeden z nejdůležitějších jeho života za posledních 10 let. V oblasti manželství nebo partnerství se v příštím roce 2020 vyplatí veškerá vaše tvrdá práce na vztahu. Dopíšete svou pověstnou poslední kapitolu ve vašem milostném životě. Mnoho z Raků čekají proto velkolepé plány jako například i svatba. Pracovat na svém vztahu konečně přinese Rakům kýžený výsledek.

Lev

U Lvů se probudí jejich milostný život v roce 2020 naplno. Čeká je s partnerem nebo manželem v ložnici množství dobrodružství. Velké vztahové milníky však přinese léto. Měl by to být pro ně i rok plný plodnosti a romantiky. Vychutnejte si veškerou zábavu, energii, pokud se budete chtít usadit, udělejte to. Rok 2020 vám přeje.

Panna

Panny by měli být v oblasti vztahů příští rok velmi šťastné a spokojené. Museli však na tento okamžik čekat skutečně dlouho, proto si šťastný happyend i zaslouží. Jejich vztahy byly v minulosti vždy velmi komplikované, tomu by však mělo být v roce 2020 konec. Bude vás doprovázet naděje, romantické překvapení, věci se zpomalí, ustálí v tom nejpozitivnější smyslu pro vás. Budete mít čas přemýšlet nad svým vztahem a o tom, kdo je pro vás skutečně vhodný.

Čtěte také: Spávala jsem souběžně se svým ex i současným: Kvuli tomuto jsem se nemohla rozhodnout, který z nich je ten pravý

Váhy

Velmi vzrušující bude pro váhy zejména první polovina roku 2020. Nečekané odhalení ve vztazích budou zase doprovázet tu druhou polovinu roku. Svůj vztah podrobíte důkladnému zkoumání, zjistíte, zda je dostatečně silný nebo jde jen o romantické pletky. Pokud bude silný, budete přirozeně chtít od něj víc, pohnout se dopředu. Třeba být vnímavý, abyste udělali tu správnou volbu, kterou neprohloupíte.

Štír

Štíři mohou být v příštím roce tažení k lidem, partnerům, kteří jsou vzrušující, kteří mají svobodného ducha, touží po výstřednosti, chtějí potkat revolucionáře nebo génia. Možná právě proto, že sami se tak budou cítit. Nebojujte s tím, přijměte svého i jiného svobodného ducha a zjistěte, kam vás to až může zavést. Nebojte se rozšířit si obzory ve vztazích a dát šanci někomu netradičnímu, ačkoli možná půjdete do risku. No pokud to vyjde, budete šťastní, pokud ne, dostanete cennou lekci. Nemluvě o tom, že se velmi rozšíří i váš milostný život, což také stojí za zmínku.

Střelec

Pro střelce bude rok 2020 rokem velké transformace, proměny. Ve vztazích se najednou změní vaše priority, nároky na partnera. Budete přehodnocovat svůj vztah a ve druhé polovině roku si nakonec uvědomíte, koho chcete mít po svém boku. Někteří z vás možná budou uvažovat nad tím, že se vrátí k lásce z minulosti. Možná právě to byla ta pravá, osudová osoba, se kterou máte být. Mějte oči otevřené a nechte se překvapit.

Kozoroh

Kozorohy čeká v roce 2020 hodně pozitiv, požehnaní, možná i zázraků v přeneseném slova smyslu. Vše, co jste od partnera dosud chtěli se v příštím roce stane skutečností. Váš partner skutečně podnikne změnu, kterou oceníte. Pro jiné může přinést letos i novou lásku, zamilovanost, vášnivost. Přijměte je do svého života, abyste konečně ve vztazích našli to, co jste tak dlouho i hledali.

Nepřehlédněte: Moji bývalí partneři mi byli nevěrní: Pak jsem se začala chovat jako stíhačka, neudělejte stejnou chybu jako já

Vodnář

Naopak, Vodnář je ten, který v oblasti vztahů bude muset rozvázat několik uzlů, které si kolem sebe vytvořil během dlouhých let předtím. Rok 2020 by mohl být pro něj tím, ve kterém se mu podaří rozuzlit několik z nich a utřídit si vztah, ve kterém se zamotává. Ačkoli prožije i mnoho smutných momentů, má to tak být, aby ho dovedly k těm šťastným. A ten, který dosud neměl u sebe vhodného partnera, se může začít těšit, že konečně někoho potká.

Ryby

Pokud jste se až dosud milé Ryby neuměli svému partnerovi otevřít, v roce 2020 to konečně dokážete. Vesmír vám bude nakloněný, abyste měli srdce otevřené a mohli tak přijímat vše, čeho se vám od partnera dostává, plnými hrstmi. Nemá smysl proti tomu bojovat, Poddejte se, otevřete se a budete konečně plně šťastní. Rok 2020 bude pro vás přelomový ve vašich citech a projevování emocí partnerovi. Potěšíte sebe i jeho.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..