Tyto čtyři znamení se mohou těšit na velkou lásku! Právě rok 2020 jim přivede do cesty životního partnera

Nový rok, nové možnosti. A to v každém směru, i v tom milostném.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Pokud jste během uplynulých měsíců neměly velké štěstí v oblasti lásky, nevěšte hlavu. Možná jste mezi čtyřmi znameními, kterým hvězdy v příštím roce předurčují velkou lovestory, i tu vaší. Které to jsou?

Přečtěte si: Manžel si na mně všiml změny, která odhalila, že mám milence: V této situaci byste však ani vy netušily

Ryby

Romantické, věčně zasněné Ryby čeká podle hvězd skutečně velký rok. Hlavně v oblasti lásky. Dokonce je možné, že si najdou životního partnera. Takže všechny ty, které se touží už usadit, se konečně mohou dočkat. Vždyť přece trpělivost růže přináší a vypadá to tak, že ta vaše trpělivost se nakonec vyplatí...

Lev

Lvice jsou velmi koketní ženy, které však také čekají na toho pravého, mnohdy velmi dlouho, protože si chtějí být jisté, že si vyberou správně. Pokud budou mít oči na stopkách, tak je i v jejich případě velmi pravděpodobné, že právě rok 2020 bude pro jejich milostný život přelomový.

Nepřehlédněte: Nejhloupější rozchodová hlášky: Minimálně jednu z nich slyšela asi každá

Váhy

Nerozhodnost je pro toto znamení velmi charakteristická a to i v milostném životě. Ale pokud se tomu poddají, čeká na ně skutečně nádherný rok plný lásky, citů a možná i svateb. Nebuďte však při výběru přísně striktní. I když nebude mít daný muž všechny vámi očekávané přednosti, neznamená to, že nemůže být ten pravý.

Střelec

Posledním znamením ze zvěrokruhu je právě Střelec. I ženy narozené v tomto znamení se mají na co těšit. Tyto temperamentní a energické ženy může ochromit láska rychleji, než by čekaly. Proto se nebojte pouštět i do neznámých vod.

Mohlo by vás zajímat: Manžel po mně chtěl hrávat známou erotickou hru: V jeden večer mi dal návrh, který mi navždy změnil pohled na něj

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..