Příběh skutečné femme fatale: Zjistila jsem, že tato ženská zbraň je tou nejmocnější, ačkoli ji mnohé potlačujeme

Víte, která ženská zbraň patří mezi ty nejsilnější? My opravdu ano. A přestože ji mnohé využíváme minimálně, je to chyba.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Zapomeňte na odvážný výstřih, sexy sukni, či očividné flirtování. Chcete-li obstát v mužském světě, sáhněte po mnohem rafinovanější věci. Víte, která ženská zbraň je tou nejsilnější a mužům se z ní podlamují kolena? Ačkoli si to mnohé neuvědomujeme, je to úplná maličkost. A přišla na to i Izabela.

Nepřehlédněte: Pozor na tyto tři znamení: zamotá vám hlavu a zlomí srdce

O muže nikdy neměla nouzi

"Musím se přiznat, že o mužskou společnost jsem opravdu nikdy nouzi neměla. Nechci, aby to vyznělo nějak namyšleně, nebo povrchně, ale skutečně jsem vždy přitahovala pohledy opačného pohlaví. A to jsem nikdy nepatřila k ženám, které preferují sexy kousky, nebo se oblékají nějak odvážně. Jsem zastánkyní minimalismu a v mém šatníku najdete převážně zemité odstíny a opravdu simple střihy. A mnohé moje kámošky proto nechápaly, když jsme se objevily někde ve městě na drinku, že se vždy hrstka mužů ocitla právě u mě. Roky jsem nechápala, čím to je a musím se přiznat, že byla i doba, kdy mi to vadilo."

Přečtěte si: Dcera mi tajila nového přítele: Když ho přivedla domů, nikdy by mě nenapadlo, že tam uvidím právě tohoto muže

Toto je nejsilnější ženská zbraň

Izabela si totiž našla přítele a ten nebyl úplně v pohodě s tím, když se kolem jeho půlky vždy někdo točil. "Nikdy mi to však nevyčítal. Věděl, že se nesnažím nikoho zaujmout a nedělám to záměrně. No a přirozeně se takto necítil moc komfortně. A já jsem to chápala, také by mi to v opačném garde nebylo příjemné."

Izabela skutečně patřila mezi femme fatale. Byla křehká, něžná, distiguovaná, měla vybrané způsoby, nechyběla jí inteligence a každý muž měl potřebu ochraňovat ji. Vypadala jako éterická víla. "I když jsem sama nevěděla, co na mně muži vidí, nastala situace, kdy mi to došlo. Používala jsem nevědomě tu nejsilnější ženskou zbraň, jaká existuje. Jde o obyčejný úsměv. Od malička mě máma vedla k tomu, že se žena musí usmívat a že každý nový den, je dar. Přesně tak jsem ke všemu přistupovala a na okolí to opravdu funguje jako magnet."

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..