Přestože mě můj muž nikdy nepodvedl, vím, že v hlavě nosí jinou ženu: Dá se s tím však opravdu naučit žít?

Dokážete si představit svůj život po boku muže, o kterém víte, že v hlavě nosí jinou ženu? Tereza to zažívá denně a přesto ho nedokáže opustit.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Tereza měla s Patrikem velmi pěkný vztah. Pro mnohé byli prototypem perfektní dvojice. Dali se dohromady na služební cestě v Toskánsku. Ne, nebyli kolegové, ona pracovala jako fotografka, on byl šéfkuchař, který si tam dělal kurz. Skvěle se doplňovali, byli nadšenci stejných věcí a oba velcí dobrodruzi. Pár však začali tvořit snad v tom nejnevhodnějším čase.

Přečtěte si: Manželka mi tvrdila, že chodí na noční směnu: Takto mě vodila za nos, dokud se jednoho dne neprovalila, co dělá

"Patrik odešel z domova aby se vzpamatoval z dlouholetého vztahu. Požádal totiž svou lásku z dětství o ruku, ale ona odmítla. A jako bonus se týden na to dozvěděl, že spí s jeho nejlepším kamarádem. Sem si vlastně šel léčit zlomené srdce. Naše setkání jsem však považovala od počátku za osudové. Byl totiž dokonalý. Alespoň pro mě. Splňoval všechny mé předpoklady ideálního muže. Šarmantní, inteligentní, samostatný, cílevědomý a zároveň bláznivý. A měla jsem pocit, že stejně to on cítí ke mně."

Věřím, že jednou najdeme společné štěstí

Ačkoliv Tereza byla v Toskánsku na půl roku, svůj pobyt si po tom, co se s Patrikem seznámila prodloužila. "Bylo nám spolu opravdu dobře. Hodně jsme se smáli, poznávali, ochutnávali. Já osobně jsem měla pocit, že jsem potkala svou spřízněnou duši. Jen jsem nevěděla, že je to tak jenom z mé strany."

Nepřehlédněte: Tyto 4 znamení patří mezi nejinteligentnější: Narodily jste se v jednom z nich?

Když byli s Patrikem na dobrodružném výletu na ostrově Elba, on si šel zaplavat a Tereza zůstala na pokoji. Poprvé po 5 měsících, co oficiálně tvořili pár, si vzala do ruky jeho mobil. Na pozadí měl svou bývalou. Vlastně všechny její fotky tvořily téměř celou Patrikovu galerii v telefonu. S Terezou, neměl uloženou ani jednu, přestože za ten čas měli spoustu společných fotek. "Pochopila jsem, že jsem pro něj jen jakousi náplastí, ale ani náhodou mě nemiluje tak, jako svou ex. Navzdory tomuto zjištění, jsem se s ním rozhodla zůstat. Věřím a doufám, že jednou se stanu láskou jeho života. I když vím, že to může trvat ještě velmi dlouho... "

Dokázaly byste žít s mužem, který myslí na jinou?

Ano
0
Ne, v žádném případě
6
Hlasovalo: 6

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..