Muži narození v těchto znameních patří mezi extrémně náročné a komplikované: Máte takového po svém boku?

Jste si úplně jistá tím, s kým žijete? Podívejte se spolu s námi, kteří muži patří mezi nejvíce komplikované. Pokud to odhalíte, zároveň vám bude jasné, jak na ně.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Jasně, každý máme své pozitivní i negativní stránky. Ale někteří muži patří do kategorie těch o něco více komplikovaných. Víte, s kým je náročnější žít, protože komunikace a vysvětlování nepatří mezi jejich nejsilnější stránky? My ano.

Přečtěte si: Milenka se mi chtěla pomstít přes mou manželku: Nebýt tohoto znamení, zničila by mi celé manželství.

Nikdy nevíte, v jaké náladě je zastihnete

Jsou typy lidí, kteří vycházejí opravdu s každým a pak ty, komu vyhovuje málokdo. Pokud máte po svém boku polovičku narozenou ve znamení Berana, či Lva, dobře víte, že o vypjaté chvíle často nemáte nouzi. Právě tito muži bývají velmi emocionální a náladoví. Nikdy v podstatě nevíte, v jaké náladě je akorát zastihnete. Pokud mají dobrý den, dali by vám první i poslední, dokázali by se rozdat a naopak, pokud jim něco přelétne přes nos, věřte, že nudit se s nimi nebudete. Naneštěstí mnohokrát řeknou člověku, kterého mají rádi něco, co dokáže velmi zranit. Nemyslí to zle, avšak v dané chvíli přemýšlet ani nedokáží a ovládají je jen emoce, s nimiž neumí vždy pracovat.

Nepřehlédněte: 5 rad jak se rychle dostat z porozchodových stavů: Trojka vás zřejmě překvapí

Na druhé straně je pro ně typické, že se cítí přehnaně sebevědomí. V některých chvílích to člověku připadá, že se snaží být nadřazení nad ostatními. Je s nimi náročné prosadit svůj názor, jelikož pokud jim nedáte za pravdu, končí to většinou hádkou. Svoboda je pro ně velmi důležitá a snaží se ji zachovat za jakoukoliv cenu. I tu, že vám ublíží. Samozřejmě, pokud mají po svém boku někoho velmi chápavého a když jim dokáže ustupovat, můžete mít hezký vztah. Jen to chce velkou dávku trpělivosti. A upřímně, tu nemá každý...

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..