Muži narození v tomto znamení to se ženami umí: V čem je jejich tajemství, že je vždy dostanou tam, kam potřebují?

Tito muži to se ženami jednoznačně umí. Za každých okolností se jim podaří omotat si nás kolem prstu. Tušíte, o kom je řeč?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Muži narození v tomto znamení to se ženami prostě umí

Jsou galantní, milí, pozorní, velmi empatičtí, vášniví a téměř každá žena jim podlehne. Mají záviděníhodný šarm, kterým každého dostanou. A ačkoli mnohokrát víme, že vztah s nimi nebude na dlouhou dobu, jsme ochotné to risknout. Které znamení je pro ženy doslova magnetem?

Nepřehlédněte: Tato znamení budou mít v prosinci štěstí v milostném životě: Týká se to i vás?

Pro tuto věc jim neumíme říci "NE"

Jsou muži a jsou MUŽI. Ano, ti druzí jsou přesně ti, kterým neumíme a ani nechceme odolat. Vědí totiž přesně jak na nás. Svádění a flirtování je jejich velmi silnou stránkou a jsou v něm mimořádně dobří. Pokud si umíní, že nějakou ženu chtějí, líbí se jim a přitahuje je, tak ji i dostanou. Jsou velcí dobrodruzi, milují cestování a svoboda je pro ně vším. A přesně proto nejsou moc stavěni na dlouhodobé svazky. Naslibují vám sice vše, co chcete slyšet, ale realita bývá často jiná než si představujeme. No a jak to už bývá, nebezpečné známosti, nás přece jen nakonec přitahují více.

Přečtěte si: Potkala jsem muže svých snů: Po roce randění jsem však zjistila něco, co by nechtěla odhalit žádná žena

Řeč je o Střelcích. Vášeň mužů narozených v tomto znamení je nepopiratelná a je jejich silnou stránkou. Právě té nedokážeme říci ne. Okamžitě nás s ní totiž omámí. U mužů ve znamení Střelce získáváme absolutní pocit vzrušení, objeví se motýlci v břiše a cítíme se jako v jiné dimenzi. Mají v sobě jakousi lehkost bytí a jejich volnomyšlenkářství nás svým způsobem přitahuje jako magnet. Častokrát pro nás znamenají jakousi výzvu. Snažíme se dosáhnout toho, abychom se právě my, pro ně staly tou osudovou.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..