Nejlepší kamarádka téměř svedla v silvestrovskou noc mého snoubence: Když vystřízlivěla, dala mi takovéhle vysvětlení

Naše čtenářka Zuzana své nejlepší přítelkyni Silvii věřila. Na Silvestra však nejenže Silvia neuhlídala své pití, ale i se doslova vrhla na jejího snoubence, ale opilost nebyl pravý důvod. Pravdu se Zuzana dozvěděla druhý den.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Neměla jsem ponětí, jak to s ní, vlastně s námi je

"Se Silvií jsme byly skutečné přítelkyně, které to spolu táhly už od školních dob na základní škole. Prošly jsme spolu střední a dokonce jsme šly i do stejného města na vysokou školu. Užívaly jsme si studentský život, a přestože já byla vždy ta, která byla roky ve vztahu a ona stále svobodná, myslela jsem si, že jí to tak i vyhovuje. Nejednou mi to takto prezentovala. Proto jsem neměla až do silvestrovské noci ponětí, jak to ve skutečně s ní je. Vlastně jak to je s námi," objasňuje na úvod vyprávění naše čtenářka Zuzana, která byla překvapená, ale i upřímně zklamaná chováním její celoživotní přítelkyně, kterou měla dokonce za spřízněnou duši.

Mohlo by vás zajímat: Na služební cestě se za manželčinými zády rád předváděl: Ne každý chlap, který je sexy, je takový i v posteli

Když jsem se zasnoubila, měla jsem pocit, že má radost se mnou

Zuzana je už přes dva roky ve vážném vztahu a dokonce byla na Vánoce požádána o ruku. Její Roman byl skutečně skvělý chlap, v němž našla vše, co vždy od partnera chtěla. Silvia byla opět svobodná. "Měla za sebou jeden neúspěšný vztah, ale měla jsem pocit, že jí na tom, až tak moc nezáleželo. Že se pohnula dopředu a myslela na budoucnost. Když jsem jí prozradila, že jsem zasnoubená, upřímně měla radost, aspoň jsem z ní měla ten pocit," pokračuje Zuzana, která se zanedlouho na to dočkala nemilé pravdy a vystřízlivění.

Čtěte také: Tato znamení budou mít v prosinci štěstí v milostném životě: Týká se to i vás?

Přítelkyně mi opila ještě i snoubence a pak jsem ji přistihla při tomto

Už během celého silvestrovského dne Silvia popíjela. Pak se konala večerní párty, která měla být jak jinak zakončena pořádným ohňostrojem. Zuzana se snažila přítelkyni kontrolovat. V jedné chvíli ji dokonce přistihla na toaletách s jedním z číšníků, se kterým se náruživě líbala. "Musela jsem je od sebe odlepit. Cítila jsem se jako její máma. Nicméně nechtěla jsem, aby Silvia udělala něco, čeho bude později litovat. Nakonec jsem litovala já. Začala ve velkém nabízet skleničky i mému snoubenci, a protože ten se velmi nenechal přesvědčovat a co se týče i alkoholu hodně toho nesnese, nakonec jsem krotila ještě i jeho. Na chvíli jsem se zapovídala se známými, a když jsem hledala Romana i Silviu, nikde jsem je nemohla najít. Tak jsem opět zamířila na toalety a představte si, jaký pohled se mi naskytl. Moje nejlepší přítelkyně v dost podroušeném stavu právě rozepínala opasek mému snoubenci, který si sotva uvědomoval co se s ním děje. Bylo to nechutné, nevěděla jsem co dělat. Tak jsem Silvii jednu vlepila a vylila na ni sklenici šampaňského, kterou jsem držela v rukou, aby se probrala. Vzala jsem Romana pryč a ji jsem tam nechala," popisuje vývoj událostí, který by vůbec nečekala.

Nepřehlédněte: Když se žena začne chovat takto, muž uvidí bohyni v každé druhé: Neudělejte stejnou chybu

Druhý den mi chrstla krutou pravdu do obličeje

Druhý den Zuzana čekala vysvětlení ani ne tak od Romana, který si nic nepamatoval a doma pak prozvracel zbytek noci, ale spíš od ženy, která se nazývala její nejlepší přítelkyní a dokonce se neunavovala zavolat jí během celého následujícího dne. "Předpokládala jsem, že to také svalí na alkohol, ale i tak jsem jí to nemohla jen tak prominout potom, co jsem viděla," říká Zuzana. Nakonec to byla ona, která přišla až před dveře jejího bytu. Silvia jí otevřela, ale vypadala docela v pořádku. Když ji Zuzana konfrontovala s tím, co se stalo, Silvia jí do obličeje chrstla jen to, že přesně věděla, co dělá a kdyby je nebyla vyrušila, s radostí by dokončila, co s jejím snoubencem začala. Když se jí zeptala proč, prý celé ty roky musela jen přihlížet jak má všechny ty muže, po kterých toužila ona. Prý si vždy vybrali ji, protože si hrála na netykavku a svatou. Že si nezaslouží dalšího dobrého chlapa, aby si ji chtěl dokonce vzít za manželku, zatímco ona je stále sama: "V tom mi došla krutá pravda. Moje nejlepší přítelkyně mi celý život záviděla a já byla úplně slepá. Nikdy jsem jí však nikoho vědomě nepřebrala, nikdy se nezmínila, že má o některého z nich skutečný zájem. Proto jsem se necítila vinná. Toto byl konec našeho dlouholetého přátelství. Dokonce mě vyrazila z bytu a řekla, že se odmítá dále přetvařovat. Prý si počká, kdy i já dostanu, co si zasloužím," dodává na závěr smutná Zuzana, která se cítila zrazena nejlepší přítelkyní.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..