Silvestrovská párty změnila můj život od základů: V jeden večer jsem poznala dva muže mého života

Umíte si představit jaké je to potkat muže svého života? To zřejmě ano, ale co když jsou náhodou dva?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Tamara neměla večírky příliš v lásce. Nebyla párty typ a už vůbec nepila alkohol. Tomu se vždy vyhýbala obloukem. Ne, že by s ním měla nějaké problémy, nebo s ním někdo bojoval v rodině, prostě to bylo z jejího přesvědčení. Vždy tvrdila, že bavit se dokáže i bez skleničky v ruce.

Mohlo by vás zajímat: Tyto čtyři znamení se mohou těšit na velkou lásku! Právě rok 2020 jim přivede do cesty životního partnera

"Mnozí lidé v mém okolí to nechápali. V dnešní době, pokud jdete ven a nepřipijete si s ostatními, dostáváte se do kategorie outsiderů, nebo v tom lepším případě nepochopených. Ale já jsem si na to nějak zvykla. Navíc jsem zjistila, že to mužům mimořádně imponuje. Při prvním kontaktu jsme vždy měli alespoň o čem hodit řeč. A věřte či ne, chlapi tato debata vždy zaujala. Během Silvestra dokonce dva. A více než bych očekávala."

Nevěděla jsem jak se rozhodnout

Tamara byla na párty u své sestry doma. Měli tam lidi z okolí, sousedy, kolegy z práce a také rodinu. Zde poznala Theodora a Adama. Dva diametrálně rozdílné muže, kteří však byli nejlepšími přáteli. "Zezačátku jsem vlastně ani jejich kamarádství nechápala. Každý byl úplně jiný. Byli jako oheň a voda, ale skvěle si rozuměli. A nezávisle na sobě mě oba začali svádět. Nejhorší bylo, že mi imponovali oba. A to hodně. Theodor i Adam měli něco do sebe. S oběma jsem si připadala, že je znám roky. Když mě Theodor pozval na druhý den na rande, přikývla jsem. A když udělal Adam totéž, také. Nevím, proč. Nikdy jsem se takto nechovala. Nikdy jsem neměla dva vztahy souběžně. Ale toto bylo něčím jiné."

Čtěte také: Příběh skutečné femme fatale: Zjistila jsem, že tato ženská zbraň je tou nejmocnější, ačkoli ji mnohé potlačujeme

Z jednoho rande byla další večeře, oběd, noc... A to s oběma. Ano, Tamara to táhla přesně půl roku s oběma najednou. A Theodor s Adamem to dokonce věděli. Nebyli už sice nejlepšími přáteli, a každý z nich chtěl jediné. Aby si nakonec krásná brunetka vybrala jeho. "Věděla jsem, že to není správné, že je rozděluji, ale netušila jsem co dělat. Milovala jsem je. Cítila jsem, že jeden z nich je muž mého života. Jen jsem nevěděla, který to je. Nakonec jsem se rozhodla nechat oba. Ačkoliv jsem je milovala, nechtěla jsem jim stát v cestě. Jejich přátelství, které trvalo roky. Dodnes jsem lásku nenašla. Vím, že muže svého života jsem nechala odejít. Nevěděla jsem totiž jako a za kterou stranu bojovat..."

Nepřehlédněte: Přestože mě můj muž nikdy nepodvedl, vím, že v hlavě nosí jinou ženu: Dá se s tím však opravdu naučit žít?

Zareagovaly byste v dané situaci stejně?

Ano
0
Ne
1
Hlasovalo: 1

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..