Těchto 5 znamení zvěrokruhu čeká v příštím roce nejvíce změn: Patříte mezi ně a na co se připravit?

Od nového roku vždy očekáváme změny... lepší vztahy, pracovní příležitosti a další. Nejvíce změn v roce 2020 však čeká právě těchto 5 znamení. Jste i vy mezi nimi a co myslíte, o jaké změny se jedná?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Největší změny v novém roce 2020 mohou očekávat konkrétní tato znamení. Jste mezi nimi? Jste zvědaví, jaká bude vaše cesta? Zda jde více o pozitivní změny nebo negativní? Na co se máte připravit? Pro internetový portál bustle.com vám to objasní astroložka Lisa Barretta.

Býk

Býku se podaří příští rok konečně si najít v životě jistou rutinu a držet se jí. V posledních letech totiž necítil příliš sám sebou a vždy nespokojeně. V následujícím roce však tato jejich ztracení a zmatek pominou a nastane ustálení. Samozřejmě bez nějakého úsilí to nepůjde. Stejně mu však do cesty přijdou noví lidé, místa, přes které se mu to podaří dosáhnout. Milí Býci, je potřeba, abyste se nezalekli, ale abyste byli otevřeni novým lidem, místům, věcem ve vašem životě, jen tak máte šanci na největší změnu ve vašem životě.

Mohlo by vás zajímat: Přestože mě můj muž nikdy nepodvedl, vím, že v hlavě nosí jinou ženu: Dá se s tím však opravdu naučit žít?

Štír

Uplynulý rok byl pro štíry skutečně náročný. Měli problémy i v osobním životě, což vyústilo k rozpadům mezilidských, ale i partnerských vztahů, milostného života. Bylo to zapříčiněno i tím, že žili jakoby v iluzi, vše viděli mlhavě, ne reálně. Rok 2020 jim v plné síle odhalí pravdu, nastaví pomyslné zrcadlo, aby se mohli zorientovat ve vlastním životě. Přibližně od března příštího roku se vše změní a oni dostanou příležitost napravit své vztahy a vrátit i milostný život zpět na správnou cestu.

Střelec

Toto znamení je samo o sobě velmi komplikované. Střelci by chtěli všechno a hodně, touží vyniknout. Mnohdy mají proto i problém najít si vhodného životního partnera. V roce 2020 se však změní proudění energie a směrem k nim bude vyslána právě ta pozitivní. Ta největší změna pro toto znamení bude spočívat v tom, že se konečně usadí. Zamyslí se důkladně nad svým životem, vztahy a rozhodnou se pro toho správného, ​​na kom jim záleží. Dají si svůj osobní život do pořádku.

Čtěte také: Byla jsem si jistá, že budu na Vánoce požádána o ruku: Přítel však přišel s něčím ještě lepším, mělo to však háček

Kozoroh

Pro kozoroha bude rok 2020 skutečně plný změn asi nejvíce ze všech. Rok plný vztahových transformací je na blízku a je se na co těšit. Naskytne se mu mnoho skvělých příležitostí. Bude schopen těžit i z nevýhod, bude obratný, rozhodný, avšak i opatrný. Když už se pro něco nebo někoho rozhodne, bude to stát za to. Celý rok se pro něj ponese v zajetí více možností, z nichž bude místy i těžké si vybrat. Bude se muset rozhodnou, zda zachová staré přátelství, aktuální partnerství, koho vyloučí ze svého života, koho přijme. Ale nakonec vše dopadne ještě lépe než si vůbec představoval. To mu předpovídají hvězdy.

Nepřehlédněte: Co o vás prozrazuje výběr vašeho životního partnera? Právě díky němu dokážete poznat dokonale samu sebe

Ryby

Pro ryby byl uplynulý rok 2019 šťastným díky pracovním úspěchům a změnám. V roce 2020 se jim však bude dařit i na poli vztahů a milostného života. Romantika doprovodí ryby v jejich osobním životě. Ocitnou se ve správném čase a na správném místě a dostane se jim toho nejlepšího. Naplno se rozvine jejich kreativita a talent, který využijí právě v oblasti vztahů.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MG

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..