7 vlastností ženy, kterou je muž ochoten nosit na rukou: Čeká ho s ní nejšťastnější vztah!

Ženy se někdy honí za dokonalostí a neuvědomují si, že se tím ve skutečnosti řadí mezi šedý průměr. Tyto vlastnosti ze ženy dělají podle mužů výjimečnou bytost!

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Stále častěji se všichni přesvědčujeme o tom, že najít partnera, se kterým si budeme umět představit strávit zbytek svého života, není vůbec tak jednoduché. To si uvědomují i muži a ve srovnání s minulostí se může zdát, že čekají od ženy něco víc než jen hezkou tvářičku.

Ženy si často myslí, že musí splnit jakýsi "ideál" krásy, ve skutečnosti je to jen stereotyp, který si vytvořily. Nemusíte se snažit napodobit jiné ženy, které se vám líbí. Neznamená to totiž, že se to líbí i mužům. Mnohem více ocení, když budete sama sebou. Co dělá ženu výjimečnou až tak, že je ochoten nosit ji na rukách s vizí šťastného vztahu?

Přečtěte si: Prožila jsem s ním krátký intenzivní románek: Potom zmizel bez vysvětlení a víte, co za tím bylo?

1. Být sama sebou

Je to jediný způsob, kdy se můžete skutečně cítit výjimečně. Pokud si žena na nic nehraje a muž přesto na ní může nechat oči, je to dobré znamení. Mnohdy jsou to právě ty věci, které považujeme za nedostatky, což muže zaujmou. Na tomto můžete vidět, jak moc je důležité zachovat si vlastní identitu a naučit se být se sebou spokojená a šťastná. Jen tehdy vyzařujete energii v podobě charisma i navenek.

2. Reprezentativnost

Každý muž chce mít u sebe ženu, po jejímž boku se bude cítit sebejistě. Takový muž rád chodí do společnosti se svou něžnou polovičkou a je při tom šťastný. Vztah ke společenskému životu a schopnost snadno a přirozeně navazovat kontakt je to, co muže na ženách přitahuje.

3. Ambice a sny

Žena, která má své sny a nebojí se o nich snít, má u muže plus. Navíc, je to jeden ze způsobů, kterým si dokáže žena omotat muže kolem prstu. Stále v ní totiž může poznávat něco nového a výjimečného. Muži milují sebevědomé ženy, které mají v životě ambice a umí jít za svými cíli. Je třeba, aby žena dělala i to, co ji baví, naplňuje, dělá ji šťastnou.

4. Pochopení

Stále by to však měla být v první řadě žena. Taková, jak ji stvořil "Bůh", tedy něžná a laskavá, schopná pochopení. Pozice mužů v dnešním světě je stejně náročná, očekává se od nich také mnoho. Prožívají vzestupy a pády a mít doma milující ženu, která je dokáže pochopit a nebude jim vyčítat každou věc, kterou (ne) udělali, je mimořádně důležité pro zdravý a fungující vztah.

5. Oběť a smysl pro rodinu

Mateřský cit a pouto k dětem. Muži se dívají na svou životní lásku jako na matku svých budoucích dětí. Právě proto se vzhled milenek tolik liší od vzhledu reálné manželky. Žena, kterou chtějí mít po svém boku musí mít pozitivní vztah k rodině a k dětem. Neměla by to brát jako povinnost, ale poslání. Každý jeden cit je ve výchově důležitý.

6. Věrnost

S tím souvisí i věrnost. Muži mnohem hůře snášejí to, když jim je žena nevěrná. Obzvlášť, když už spolu mají rodinu a závazky. Je to, jako kdybyste mu totálně pošlapaly ego a sebevědomí. Věrnost je pro muže důležitá a důvěra rovněž.

Mohlo by vás také zajímat: Odhalil mi tajemství ze své minulosti: Byl to rozhodující fakt, který mě přesvědčil, že od takového muže ruce raději pryč

7. Být duchem mladá

Muži se stejně bojí stárnutí jako ženy. Udržovat se ve formě uvnitř těla nás udržuje mladými i
navenek. Je velmi důležité, když má žena nadhled, smysl pro humor a moderní přístup k dané době. Touto vlastností si muže k sobě přitáhnete natolik, že nebude chtít poznávat už "nic" jiného.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..