Magický rok 2020: V čem se bude nést a co znamená toto číslo z pohledu numerologie?

Nový začátek, nové výzvy a nové desetiletí. Rok 2020 otevírá brány do nové etapy našeho života. Rokem čehož bude právě tento rok a co představují jednotlivá čísla?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Rok 2020 otevírá novou kapitolu a podle čísel, z nichž sestává, už mnohé naznačuje. Každý kalendářní rok a číslice nesou v sobě jisté vibrace, něco naznačují. Vstupujeme do nového roku, ale zároveň desetiletí. Nová dekáda ve znamení dvojky a nuly v sobě nese hned několik významů a symbolů.

Čtěte také: Velký novoroční horoskop 2020 podle věštkyně na míru: Vodnáři ukončí jednu životní etapu, Střelci potkají životní lásku

Rok 2020 bude ve znamení vztahů

Dvojky naznačují oblast vztahů. Následující rok se bude točit právě kolem nich a to ve všech jeho podobách. Do popředí se dostane láska, která je nespoutaná, krásná a občas umí být i nebezpečná. Emoce, které jsou s ní spojené však nejsou jen ty krásné a příjemné. Vztahy nás umí pořádně potrápit, je však potřeba nezapomínat na svou vlastní hodnotu. Stres ve vztahu a strach z neznáma je často brzdou v posunu vpřed.

Nový rok bude jakýmsi refresh vztahů. Zjistíte, které za to stojí a které ne. Vy si musíte uvědomit své závislosti na někom a to, koho chcete mít ve svém kruhu nejbližších. Nemůžete splnit představy všech, s tím se musíte naučit žít. Nikdy nevyhovíte úplně všem, ale žijete přece svůj život. Mezilidské vztahy se tedy stanou následující rok vaší prioritou. Všichni dobře víme, že od vztahů se odvíjí všechno ostatní a kvalita našeho života, životního stylu.

Osudové číslo tohoto roku vychází na 4

Z numerologického hlediska jde o tzv. osudové nebo životní číslo 4. Po sečtení všech číslic v roce 2020 (2 + 0 + 2 + 0) musíte dosáhnout jednociferného čísla. V tomto případě je to číslo 4. Váže se s rodinou, s kořeny a počátkem, ale symbolizuje zároveň Zemi.

O tom, že právě Země bude středobodem moderně smýšlejících lidí 21. století, jsme se přesvědčili už v uplynulých měsících. Nemělo by nám být lhostejné, co jakým směrem se bude vyvíjet naše planeta. Každý by měl svou troškou přispět k její udržitelnosti. Zodpovědný přístup k Zemi, ale také ke každému z nás se stává novým bohatstvím lidí.

Nepřehlédněte: Karmický rok 2020 odhalí, v jakém roce se nacházíte: Co znamenají číslice ve vašem datu narození?

Rok 2020 je rokem rovnováhy

Naše činy z minulosti nemine zúčtování. Rok 2020 je synonymem rovnováhy. Vše musí být v životě vyvážené a mezilidské vztahy jsou základ. Někdy nás může brzdit od něčeho nového a nepoznaného nejen strach, ale i zažité stereotypy. Vykročení ze své komfortní zóny a otevřenost vůči změnám vás předurčí na úspěch. Je na čase obnovit víru v sama sebe. Intuice vám někdy napoví více než rozum, ale rozum je důležitý zase na to, aby vše mělo svou rovnováhu, a tedy vyváženost.

Souhlasíte s tím, že v roce 2020 si je potřeba uspořádat vztahy?

Ano
1
Ne
0
Hlasovalo: 1

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..