Nejpopulárnější maminka 3 dětí: Objevila zimní pohádku a když uvidíte tu krásu, budete tam chtít ihned jít

Ruská modelka Elena Perminova se stala středem pozornosti zejména poté, co se stala matkou tří roztomilých ratolestí. Spolu cestují po světě a nejnověji se ocitly v takové nádherné zimní pohádce. Tušíte, kde to je?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Ruská modelka Elena Perminova žije doslova pohádkový život. Po boku svého manžela vychovává jejich tři společné děti a veškerý čas tráví právě s rodinou. Idylická rodinka si získala popularitu na Instagramu natolik, že ji sledují již téměř dva miliony lidí z celého světa.

Přečtěte si: Královna večírků: Osvojte si těchto 5 beauty triků a zazáříte všude, kde se objevíte

33letá blondýnka je matkou dvou synů (Nikita a Egora) a jedné princezničky jménem Arina. Té založila na Instagramu rovněž vlastní účet a fanoušci početné rodinky tak mohou sledovat jejich soukromí z různých perspektiv.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lena Perminova (@lenaperminova),

Kouzelná pohádka, ale ruská zima to není, kde to tedy je?

Elena trávila průlom desetiletí se svou rodinkou ve Finsku a právě zde objevili zimu jako z pohádky. V obklopení nádherné přírody a sněhu, o který v této oblasti není nouze, si užili magický čas Vánoc či příchodu nového roku 2020.

Levi je lyžařská oblast ve Finsku, která byla několikrát vyhlášena právě za nejlepší z celé země a tento status si drží dodnes. Turisty z celého světa láká zejména vysoce kvalitními službami a rodinnou atmosférou. Děti do 7 let mají dokonce lyžování v doprovodu rodiče zdarma.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lena Perminova (@lenaperminova),

Levi se považuje za sídlo Santy

Kromě toho je toto místo označováno za sídlo Santy. Dcera ruské modelky Arina ho dokonce potkala a měla tak zážitek na celý život. Středisko se může pyšnit výbornou lokalitou při polární záři, díky čemuž zde trvá zima skutečně dlouho. Děti i rodiče toto místo milují, přesto, že nejde o žádné extrémně vysoké hory. Nádherná příroda a lesy, ale i atrakce, které jsou na tomto místě, vykouzlí z vašeho běžného dne doslova magickou pohádku!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lena Perminova (@lenaperminova),

Spojuje je pozitivní vztah ke zdravému životnímu stylu

Lena Perminova se svým manželem Alexandrem mají pozitivní vztah ke zdravému životnímu stylu a k cestování či přírodě. Díky tomu její manžel vypadá i v 60 opravdu výborně a je ve formě více než jeho vrstevníci či dokonce některé mladší ročníky. Oba pravidelně cvičí jógu a posilují s vlastní váhou, ať už sami nebo pod drobnohledem osobního trenéra.

Nepřehlédněte: Khloe Kardashian ukazuje novou tvář: fanouškům se přestává líbit, na nejnovější fotografii se sama sobě už ani nepodobá

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..