Můj muž přede mnou tajil intimní zálibu: Když jsem ho jednou přichytila ​​při činu, nebylo mu to ani trošku trapné

Pokud se domníváte, že je to příběh další staromódní nevěry, jste na omylu ... Ve skutečnosti by naše známá, Dáša, možná raději přijala tento druh studu. Co se vlastně stalo a při čem že nachytala ​​jednoho večera svého muže?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

S politováním přiznala, že by raději uvítala staromódní nevěru

Naše známá Dáša si až donedávna myslela, že žije spořádaný život se svým mužem Michalem. Jednoho večera ho však přistihla při něčem, čemu nechtěla věřit. Nejdříve ho nekonfrontovala, ale rozhodla se vyčkat a špehovat ho, zda se podobná situace ještě náhodou nezopakuje. Nakonec se přesně i to stalo. Pro Dášu to byl však skutečně jistý, i když ne až takový přímý druh nevěry. S politováním nám později přiznala, že by možná raději snesla skutečnou staromódní nevěru a nachytala ​​svého muže in flagranti.

Mohlo by vás zajímat: Manželovi jsem darovala jako vánoční dárek sexy kalendář: Myslela jsem si, že je to sen každého muže

Ze situace, v níž ho přistihla, byla zmatená

"Jednou večer jsem přišla z práce domů dřív a chtěla jsem překvapit Michala příjemným večerem ve dvou. Něco bych objednala, otevřeli bychom si vínko a pomilovali se. Když jsem potichu přišla do našeho společného bytu, slyšela jsem už od dveří, že s někým telefonuje. No čím jsem šla opatrně blíž a naslouchala, tím se mi jeho hlas stále méně zamlouval. V jeho hlase jsem jasně cítila vzrušení. Měl ho zastřenější než obvykle a na beton mluvil po telefonu s nějakou ženou. Když jsem už byla hned za dveřmi, zaslechla jsem, jak se jí ptá, co má na sobě a pak odpověděl on dost nechutnými a provokativními odpověďmi a protiotázkou, které jsem sama od něj nikdy neslyšela," popisuje situaci, při níž svého muže přistihla a byla z toho nejen šokovaná, ale také znechucená a ponížená. Po delší chvíli jak ho tak poslouchala, byla svědkem i toho, jak si to za pomoci slečny po telefonu její partner i udělal a jak ho to neuvěřitelně vzrušovalo. Dáše jednoduše došlo, že si právě užil sex po telefonu s nějakou cizí ženou a byla z toho celkem vykolejená. Vůbec ho nepoznávala a nevěděla, že má takovou zálibu.

Čtěte také: Muži narození v těchto znameních patří mezi extrémně náročné a komplikované: Máte takového po svém boku?

Nebyla jsem ochotna mu to tolerovat, tak jsem ho konfrontovala

V jednu chvíli se Dáša přinutila uvěřit, že to možná bylo chvilkové selhání nebo chtěl možná vyzkoušet něco nového, ale i tak byla naštvaná a ponížená, že jí neřekl o svých fantaziích. Rozhodla se zjistit, jestli se to bude opakovat. Během následujících měsíců to udělal skutečně ještě několikrát. Přičemž, když zkontrolovala namátkově platby na účtu, ty za sex po telefonu byly neuvěřitelně vysoké. To už byla skutečně vytočená a řekla si, že za tohle tedy i její těžce vydělané peníze určitě utrácet nebude. Rozhodla se ho konfrontovat a následně ho požádat, aby se této své zábavičky vzdal, pokud ji má i jen trochu rád. "Nebyla jsem ochotna mu to tolerovat. Byl to pro mě druh ponížení a nevěry současně. Jakoby jsem mu nestačila, přičemž jsem si myslela, že náš milostný život je dostačující. Asi byl, ale jen pro mě," pokračuje ve vyprávění Dáša.

Nepřehlédněte: Velký horoskop lásky pro jednotlivá znamení v roce 2020: Svatební zvony prý zazvoní Beranovi a co další?

Prý pokud s tím mám problém, nebude to fungovat

Nakonec se situace vyvinula tak, že se až pohádali. Samozřejmě, že Michal se snažil své pochybení či netradiční zálibu připsat jejímu nedostatečnému zájmu o jeho osobu a potřeby muže. Prý je to zcela přirozené a dělá to tak mnoho jeho kamarádů. "Prý pokud s tím mám problém, pak nám to nebude fungovat. Více mi nebylo třeba. Nehádala jsem se, ani jsem už nekřičela, rovnou jsem mu uražená řekla, že má pravdu a toto je konec. Nechci takového muže. Nechci se s ním cítit, jako že jsem vlastně k ničemu a neumím uspokojit jeho mužské potřeby a fantazie. Chci někoho, kdo bude chtít prožívat své fantazie se mnou," uzavírá Dáša jednu nevydařenou vztahovou kapitolu svého života.

Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..