Nádherná nevěsta: Svatební šaty Hilary Duff jsou symbolem moderní nevěsty

Krásná zpěvačka a herečka se před pár dny podruhé vdala. A byla z ní nádherná nevěsta.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Moderní popelka

Známá americká umělkyně stihla ještě před koncem roku říci "ano" svému dlouholetému příteli, hudebnímu producentovi Matthew Komovi. Soukromá svatba se konala v kruhu blízké rodiny a proběhla jen tři dny před Vánocemi. Jelikož svatba měla komorní nádech, ve stejném duchu se nesly i šaty známé zpěvačky.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Hilary Duff (@hilaryduff),

Inspirujte se: Naše topmodelka Petra Němcová s rostoucím bříškem po 40: Pár týdnů před porodem vypadá úžasně

Ty pro ni navrhla známá britská designérka Jenny Packham a jsou synonymem pro moderní nevěstu. Elegantní, sofistikované a velmi orginální.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Hilary Duff (@hilaryduff),

Mohlo by vás zajímat: Angelina Jolie konečně veřejně přiznala: Po rozchodu s Bradem Pittem si uvědomila tuto důležitou věc

Hilary dlouho tajila detaily kolem svého velkého dne a také šatů. A není se čemu divit, Takto předešla tomu, že by jí styl někdo okopíroval dříve, než si je mohla obléci. O to, že měla na sobě šaty právě od této návrhářky, se přičinila dvorní stylistka Hilary Jessica Paster. Právě ona přivedla Hilary k Jenne. "Bylo mi potěšením vytvořit svatební šaty pro Hilary. Děkuji všem z týmu, kteří mi s tím pomáhali. Děkuji i Jessice Paster za její brilanci a Hilary za to, že nám v tento speciální den věřila, "napsala nadšeně na svůj Instagram známá návrhářka.

Hilary skutečně může děkovat těm, kteří ji na její velký den oblékli. Rozhodně je inspirací pro každou nevěstu a pravděpodobně nastolila trend, který bude v novém roce skutečným hitem.

Přečtěte si: Toto je aktuálně nejkrásnější holčička na světě: 6letá Alina Jakupova od 4 let sklízí jeden úspěch za druhým

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Hilary Duff (@hilaryduff),

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..