Do žen v tomto znamení se muži nejvíce zamilovávají: Stejně rychle je však i opouštějí, víte proč?

Tyto ženy se často ocitnou nejdříve v trojúhelníku a pak si svého vyhlédnutého muže chtějí urvat pro sebe. Chlapovi dokáží zamotat hlavu a smysly za velmi krátký čas.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Ženy narozené v letních měsících, od 23.7. do 22.8. jsou velmi rády středem pozornosti. Patří mezi akční typy a když jim nejsou věnovány pohledy všude přítomných, okamžitě se přestávají v takové společnosti bavit. Potřebují cítit, že jsou to právě ony, které vzbuzují zájem. Často patří mezi ty ženy, které mají nejvíce "selfíčiek". Mají se rady a rady se na sebe dívají. Stejný a ještě lepší přístup vyžadují od své budoucí polovičky.

Přečtěte si: Při těchto činnostech připadáme mužům neuvěřitelně sexy: Co je dostává do kolen?

Lvice (23.7. - 22.8.): Ráda se předvádí

Lvice to mají v krvi, rády se předvádějí a rády jsou v přítomnosti pěkných lidí. O muže nemají nouzi a jsou to právě Lvice, které v otázkách nevěry bývají často zmiňované. Pokud se jim daný muž líbí a rozhodnou se, že je to právě on, koho si umínily, nikdo jim to z hlavy nedostane, ani nejlepší kamarádka.

Svádění je pro ně přirozené a dělají to i tehdy, když o tom samy netuší. Myslí si o sobě, že jsou výjimečné a nerady jsou, když je někdo porovnává s "běžnými" ženami. Své ženské zbraně a sebevědomí tak dokonale umí využít ve svůj vlastní prospěch.

Čtěte také: Tyto 4 znamení patří mezi nejúspěšnější: Koho čeká život přesně podle očekávání?

Sebevědomí je dokáže dostav v žebříčku vysoko

Ženy Lvice chtějí na okolí působit vždy dokonale a nedostupně. Na druhé straně jde o ženy, které vědí, jaký projev zvolit, aby zaujaly pozornost. Vědí, jak lichotit a opěvovat muže tak, aby se pro ně staly ještě atraktivnějšími. Někdy to bývá součást hry. U těchto totiž nikdy nemáte jistotu, co myslí opravdu vážně a co je jen součást jejich hry za účelem dosažení svých tajných úmyslů. Heroický a královský charakter z nich dělá místy povýšené osoby, což zpočátku může muže okouzlovat, ale později mnoho z nich zjistí, že se se svým egem nedokážou podřizovat.

Muž, se kterým nakonec žijí v manželství

Právě to, co jim na začátku imponuje na ženách, se stává zároveň zranitelnou částí jejich vztahu. Málokterý muž dokáže tolik ustupovat ženě. I proto se často stává, že muži jim dají sbohem ještě dříve, než si myslí.

Ptáte se, s kým pak Lvice žijí, když si mohou vybírat z tolika mužů? Samozřejmě, nezůstávají samy, to by bylo pro ně ještě horší na psychiku. Paradoxně mají po svém boku v manželství většinou muže zcela opačného typu. Takové, kteří jsou schopni se jim podřídit a žít tak trochu "pod pantoflem".

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..