Tajemství šťastného vztahu Kim Kardashian: Řeč těla prozradí o jejich manželství hodně

O Kim Kardashian si můžete myslet skutečně cokoliv, ale jedno jí nelze upřít. Na svého manžela, rapera Kanye Westa, skutečně nedá dopustit a lásku mu dává patřičně najevo bez rozpaků i na veřejnosti. No stejně i on. Co prozrazuje řeč jejich těla?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Kim Kardashian patří skutečně mezi celebrity, které mají v Hollywoodu jeden z nejpevnějších vztahů vůbec. Ona a její manžel raper Kanye West se znali už dávno předtím než spolu vůbec navázali vážný vztah. Nejdříve byli tedy přáteli, až si jednoho dne řekli... Proč to nezkusit? Zatím jim to také vychází. Stali se manželi, ale i rodiči tří dětí a vytvořili tak skutečně extravagantní, ale nepochybně i milující rodinu, co říkáte?

Mohlo by vás zajímat: Maratón přehlídek skončil! Největší hvězdou fashion week-u byla J Lo se šaty, které inspirovaly.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kim Kardashian West (@kimkardashian),

 

Když mohou, vždy si ukradnou polibek

To mohou diváci vidět i na televizní obrazovce v jejich reality show, kde si projevují lásku zcela nenuceně a stejně i na veřejnosti, při různých celebritních akcích. Vždy si totiž dokážou pro sebe ukrást alespoň jeden polibek, přičemž to vůbec nevypadá, že si na něco hrají. Právě naopak, působí to velmi přirozeně a bez studu.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To lots of love in 2020

Príspevok, ktorý zdieľa Kim Kardashian West (@kimkardashian),

 

Nejen při líbání si věnují tajemné úsměvy

Nejen Kim, ale i její manžel Kanye se na veřejnosti, dokonce jen tak na ulici, na sebe usmívají, přičemž si hledí vroucně jeden druhému do očí. Je jasné, že se dobře baví, mají si stále co říct a o čem si promluvit. Právě proto je pro ně přirozené se společně i smát. Je to na nich skutečně sympatické.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kim Kardashian West (@kimkardashian),

 

Čtěte také: Plus size modelka Ashley Graham radí: Existuje jediný trik jak vypadat v těhotenství stylově i s křivkami

Vzájemně se dotýkají

Často je při sezení nebo stání vidět, jak se jeden druhého dotýkají. Kim zabloudí ruce stejně jako Kanyemu. Ten dokonce nemá nejmenší problém jí na veřejnosti upravit outfit nebo pomoci s účesem. Vzájemné dotyky jsou však v dlouholetých vztazích skutečně důležité a tito dva si to plně uvědomují. Podle více odborníků oslovených pro magazín Cosmopolitan, je to takový tichý způsob, jak si říct, stále se mi líbíš, stále mi na tobě záleží.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kim Kardashian West (@kimkardashian),

 

Nepřehlédněte: Ellie Goulding pustil princ Harry k vodě, ale i tak se dočkala pohádkové svatby

Jsou na sebe hrdí, o čemž svědčí jejich pohledy

Obdivné pohledy také patří k typickým projevům, které je u této slavné dvojice znát i na veřejnosti. Někdy je dokonce Kanye ten, který dává velmi přirozeně najevo, že je na svou polovičku hrdý. Na veřejnosti, před kamerami či fotoaparáty zůstává rád i v pozadí, aby nechal vyniknout právě Kim. Krom jiného to však znamená podle odborníků i to, že tím, že za ní vždy stojí, ji zároveň chrání. Chová se tedy jako každý muž, který svou manželku miluje a obdivuje.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kim Kardashian West (@kimkardashian),

 

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MG

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..