Rolák jako klíčový trend zimní sezóny: Jak ho nosit, abyste působily stále žensky?

Mnohé ženy se brání nošení roláků, protože si myslí, že když se zahalí po bradu, přijdou tak o svou ženskost. To však vůbec není pravda. Stačí jen tento kousek z vašeho šatníku kombinovat se správnými kousky.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Sexy i zahalená

Některé ženy mají milnou představu o tom, že sexy mohou být pouze tehdy, když ukážou ze sebe co nejvíce. Nicméně občas je opak pravdou. Ano, hluboký výstřih může nalákat pár mužských pohledů, ale pokud půjdete na věci rafinovaněji, budete mít větší úspěch. I s rolákem můžete působit svůdně.

Přečtěte si: Co všechno o vás prozradí přívěsek, který nosíte? Vybírejte s rozumem

Tento kousek oděvu je skutečně klíčovým v zimní sezóně. A vždyť proč i ne. Zahřeje vás, co je během mrazů asi nejdůležitější a se správným kouskem můžete také zazářit. Obecně platí to, co vždy - při výběru roláku myslíte na kvalitu, takže raději, než si jich nakoupit několik ve velkých výprodejích a z nekvalitních materiálů, vsaďte na jeden - dva kousky, ale skutečně kvalitní. Volte z neutrálních barev jako béžová, černá či bílá a můžete je tak kombinovat s čímkoliv.

Mixujte

Materiály i střihy. Přesně to je tajemstvím všech street stylových ikon jako Rosie H. Whiteley či Gigi Hadid. Použijte matematiku - k jednomu zahalenému kousku přidejte jeden odvážnější. Výsledek vás skutečně překvapí. Nejvíc sexy působí roláky v kombinaci s koženou sukní nebo úzkými vysokými džínami, které zároveň nádherně prodlouží vaši postavu. Velmi půvabně působí také over-size rolák přes hedvábné šaty.

Inspirujte se: 5 fashion vychytávek Kate Middleton, které jsme si zamilovaly: Toto byste si měly osvojit i vy

Rolák i na party

I na party můžete zapůsobit právě tímto kouskem. Například rolákové šaty nebo rolák z transparentnějšího materiálu, který poodhalí vaši podprsenku, může být vynikající volbou. A také velmi originální. Zkuste to například jako Rihanna. V tomto případě klidně vybírejte i z výraznějších barev.

Mohlo by vás zajímat: Trendy z Paříže, které by skutečné Pařížanky nikdy nenosily

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..