Chce s vámi jen sex nebo vztah? Otázka, která muže okamžitě prozradí, zeptal se vás už na toto?

Chce jen sex nebo vztah? Otázka, kterou si na začátku vztahu klade téměř každý. Odpověď můžete najít v jedné jednoduché otázce.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Ženská hlava dokáže být mocný nástroj. Zejména pokud jde o vztahy. Hlavně v jejich začátcích dokáží mnohé ženy šílet a rozebírat každou větu a věc, kterou nový, potenciální partner udělá. Některým však není potřeba přikládat velkým význam. Soustřeďte se spíše na něco jiného. Je zde také jedna "drobnost", která má větší váhu na váš vztah, než byste čekaly

Zeptal se na toto?

 

Jak velkou pozornost věnujete příteli při sexu? Nyní nemyslíme, zda se mu snažíte ve všem vyhovět. Spíše myslíme pozornost tomu, co on dělá. Jak moc se snaží, abyste byla i vy spokojená. Partner, který se zajímá také o to, zda si sex užíváte, je přesně ten, který chce více, než vás jen dostat do postele. Protože pokud by mu šlo jen o jedno, na prvním místě by byly jeho potřeby. Ale pokud se vás zeptá: "Jak to máš ráda?", Tak si můžete být jistá, že jeho zájem o vás je hlubší.

 

Mohlo by vás zajímat: Tyto čtyři znamení se mohou těšit na velkou lásku! Právě rok 2020 jim přivede do cesty životního partnera

 

Protože chlap, který chce ženě vyhovět v posteli, si připravuje půdu do budoucna. Má s vámi plány delší, než pohlavní styk. A právě toto by vám mělo být jistou nápovědou k tomu, co od vás nový objev očekává a co můžete očekávat vy od něj.

 

Přečtěte si: Co můžete čekat od partnera v roce 2020? Takto se změní vaše vzájemné vztahy podle znamení zvěrokruhu

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..