Když jsem se vdávala, zamlčela jsem svému muži jednu věc: Nepovažovala jsem ji za důležitou, nakonec z toho byl rozvod

Mariany manžel Karel nedokázal snést pravdu z její minulosti. Byť pro mnohé z nás by to byla banalita a zároveň skutečně nepodstatná informace, když máte někoho rád, ale Karel nemohl překonat předsudky. Z toho byla Mariana skutečně zklamaná.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Kdybych to věděla, byla bych si ušetřila zklamání v lásce

Naše čtenářka Mariana se s námi podělila o svůj manželský příběh, který neměl dlouhého trvání a byla z postoje svého manžela skutečně zklamaná. "Kdybych byla před svatbou věděla, jak se můj manžel postaví k takové pro mě absurdní věci, raději bych mu to rozhodně řekla a ušetřila si rozvod. A zklamání v lásce. Takto jsem skončila rozvedená a ještě k tomu i ponížená sama před sebou," říká na úvod Mariana, které velmi těžko popisovala situaci, do které ji uvrhl vlastní manžel i jeho rodina.

Mohlo by vás zajímat: Příběh skutečné femme fatale: Zjistila jsem, že tato ženská zbraň je tou nejmocnější, ačkoli ji mnohé potlačujeme

Bylo jedno, co jsem zjistila o svém původu, záleží pouze na člověku

Mariana totiž nikdy nepovažovala za důležitou informaci, která by byla rozhodující u jejího manžela, že je adoptovaná. "Byla jsem totiž adoptovaná od miminka a pro mě existovaly tedy jen moji rodiče. Až do 18 , kdy jsem už byla dospělá a chtěla jsem se dozvědět sama něco ze své minulosti, resp. o svém původu. A rodiče mi hned řekli, že je jedno, co zjistím, odkud jsem, že důležité je, jaký jsem člověk dnes. A tím jsem se snažila celý život i řídit a ačkoliv jsem se pravdu dozvěděla, víc jsem po nikom a ničem nepátrala. Neměla jsem potřebu," objasňuje naše čtenářka dále.

Čtěte také: Tyto čtyři znamení se mohou těšit na velkou lásku! Právě rok 2020 jim přivede do cesty životního partnera

Příběh ho nezajímal, jen to, kdo byli moji skuteční rodiče

Tuto informaci nikdy nezdělila ani svému nastávajícímu Karlovi. Ne proto, že to chtěla úmyslně zamlčet, ale proto, že to skutečně nepovažovala za důležité. Pak se vdala a samozřejmě logicky v manželství přišlo i téma děti. "Když jsme si povídali a žertovali, jaké naše děti asi budou, po kom co zdědí a Karel mluvil i o mých rodičích, kteří byli skutečně vzdělaní lidé, že v tomto směru nemá obavy. Tehdy jsem jen poznamenala, že vlastně nejsou moji biologičtí rodiče a on normálně zamrzl. Prý kdo tedy byli moji skuteční rodiče? Tak jsem mu řekla pravdu, myslela jsem, že ho to jen zajímá. Tak jsem mu začala vyprávět, jak jsem je hledala, ale hned mě stopl a řekl, že chce vědět jen to, kdo byli moji rodiče, že jiné ho nezajímá. Nechápala jsem to..." přiznává dodnes šokovaná Mariana, která je přesvědčena, že takto se milující manžel k manželce nechová.

Nepřehlédněte: Co můžete čekat od partnera v roce 2020? Takto se změní vaše vzájemné vztahy podle znamení zvěrokruhu

Najednou jsem pochopila, že v očích mého manžela jsem odpad

Nakonec z toho byla velká hádka. Karel Marianě vyčetl, že ho naschvál oklamala, jak se má nyní on a jeho dobře situovaná rodina s dobrou pověstí a genetikou vyrovnat, že jeho manželka má romské kořeny. "Tehdy jsem pochopila, že můj vlastní manžel mě má za nějaký odpad a už se na mě nedokázal od této pravdy dívat jako předtím. Dokonce jeho rodiče na mě najednou hleděli z vrchu a byla jsem pro ně přítěží, které se chtěli potichu zbavit. Snažila jsem se apelovat na Karlův zdravý rozum, ale ten nakonec odmítl mít se mnou děti a zanedlouho na to mi přišly rozvodové papíry. Také se odstěhoval z domu a dal mi čas, abych se i já odstěhovala. Takto jsme se dopracovali až k rozvodu, nakonec jsem to vzdala, protože se mnou odmítal komunikovat úplně," přiznává nešťastná Mariana, která se však už dnes neobviňuje, protože pochopila, že kdyby ji její manžel skutečně miloval, na její minulosti, původu by mu rozhodně nezáleželo. Ale na tom, o čem ji vždy rodiče přesvědčovali, tedy na člověku samotném.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..