4 hollywoodské matky, které mají doma své věrné kopie: Jak vypadaly ve věku svých dcer ony?

Tvrzení "jaká matka, taková dcera" platí v tomto případě doslova. Tyto známé hvězdy mají doma své dvojníky.

Zdroj: Instagram.com/kaiagerber, Profimedia
Zdroj: Instagram.com/kaiagerber, Profimedia

Madonna a dcera Lourdes

Lourdes Leon Ciccone. Říká vám toto jméno něco? Pokud tipujete, že je to dcera Madonny, tak jste to trefily. A asi nikoho nepřekvapí, že se Lourdes podobá mámě. A to nejen svým vzezřením. 23letá budoucí umělkyně studuje hudbu a věnuje se také tancování. A kromě toho i vytváření skandálů. A její slavná matka ji v tom podporuje. Vždyť ona v jejím věku nebyla vůbec jiná ..

Mohlo by vás zajímat: Měli spolu někdy něco Richard Gere a Julia Roberts? Blízký zdroj tvrdí, byla tam chemie, kterou nedokážete hrát

Lisa Bonet a Zoe Kravitz

I bývalá manželka Lennyho Kravitze má doma dvojníka. A to doslova. Její 30 letá Zoe Kravitz se totálně podobá své slavné matce. A i hereckým talentem. Momentálně hraje v seriálu Big Little Lies a také na červeném koberci. Zoe prožívá ve svém věku stejné období jako její matka, když byla stejně stará.

Přečtěte si: Na tento vánoční zvyk nedá vévodkyně Kate Middleton dopustit: Co je pro ni v tomto čase srdeční záležitostí?

Reese Witherspoon a Ava Phillippe

Pravá blondíka Reese Witherspoon je několikanásobnou pyšnou matkou. A její nejstarší dcera, kterou má s exmanželem Ryanem Phillippem vypadá, jako by Reese z oka vypadla. Dokonce, když porovnáte fotografie Avy a dvacátnice Reese nebude věřit tomu, že jsou to dvě rozdílné osoby.

Cindy Crawford a Kaia Gerber

Snad nejslavnějšími "matkami - dvojnicemi" jsou právě Cindy Crawford a její dcera Kaia Gerber. Jedna z nejslavnějších topmodelek posledních dekád si vychovala také svou věrnou kopii. Kaia však nezdědila jen krásu, ale i talent zapůsobit v každé kampani a na molech. I ona má našlápnuto na stejně úspěšnou kariéru, jako její matka.

Nepřehlédněte: Před kamerami žhavá romantika, mimo ně opak: Jaký měli vztah hlavní aktéři z filmu Hříšný tanec?

Která matka má doma svoji nejvěrnější kopii?

Madonna
0
Lisa Bonet
1
Reese Witherspoon
3
Cindy Crawford
2
Hlasovalo: 6

Foto:
Profimedia, kaiagerber, zoeisabellekravitz, lourdesleon.ciccone, Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..