Po rozpadu manželství mi tato věc pomohla dát se opět dohromady: TOTO vám rozhodně dá sílu začít znovu

Ukončit dlouholetý vztah je za každých okolností náročné. To víme všechny. Klementina však zjistila, že díky jedné věci, dokáže žena tuto situaci nést mnohem snadněji.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Klementina se vdávala opravdu mladá. Na dnešní dobu opravdu výjimečně mladá. Měla čerstvých osmnáct. Dnes je jí třicet a svého už ex manžela stále miluje. Jejich svazek se ukončil po 11 letech a bylo to pro ni opravdu náročné. Více než si kdokoliv zřejmě dokáže představit.

"Milana jsem poznala jako poblázněná teenegerka. A okamžitě mě dostal. Byl o pět let starší, úspěšný tenista a navíc neuvěřitelně sexy. Všechny holky po něm šly, ale on si vybral mě. Po dvou letech randění jsme se brali. Přesně v den mých 18 narozenin."

Nepřehlédněte: Přestože mě můj muž nikdy nepodvedl, vím, že v hlavě nosí jinou ženu: Dá se s tím však opravdu naučit žít?

Z pohádky byl rázem konec

Jejich život byl prvních pár let jako z pohádky. Skvěle si rozuměli, šetřili si na bydlení a s určitou částí jim pomohli rodiče, aby se mohli co nejdříve osamostatnit. Postavili si malý domek na stejné ulici jako Klementiny rodiče. O pár let později se jim narodil syn a dcerka. Stali se rodiči dvojčat a vše vypadalo opravdu skvěle. Přímo idylicky. Dokonce i péče o děti zvládali perfektně. Jak ale dvojčata rostly a Milan pomalu končil s kariérou profesionálního sportovce, jejich cesty se začaly značně vzdalovat.

"Sama jsem to nechápala. Krize v našem vztahu přišla v době, kdy jsme opravdu náročné období měli za sebou a zvládli jsme ho levou zadní. Děti byly již víceméně samostatné, resp. nebylo s nimi tolik starostí jako když byly miminka. Ale my dva jsme byli každý jinde. Zjistila jsem, že Milan se vídá se svou kolegyní. Ano, měli poměr. A pro mě to byla neuvěřitelná rána pod pás. Toto bych od muže, kterého jsem roky milovala nečekala. Věděla jsem, že u mě je to překročení hranice na absolutní maximum. Podala jsem žádost o rozvod."

Přečtěte si: Příběh skutečné femme fatale: Zjistila jsem, že tato ženská zbraň je tou nejmocnější, ačkoli ji mnohé potlačujeme

"Milan vlastně ani moc neprotestoval. Znal mě a věděl, že mé rozhodnutí se nezmění. Nicméně mě čekalo mimořádně těžké období. Vyrovnat se s tím, že vás muž, kterého jste roky milovali více než sebe vyměnil za jinou, bylo skutečně těžké. To co mi však pomohlo, byl fakt, že jsem pochopila, že se musím opět začít mít ráda. A zajímat se o to, aby jsem se sebou a svými rozhodnutími byla spokojená. Jedině to vás posune tam, kde to v takových náročných životních chvílích potřebujete..."

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..