Skutečný příběh Terezy: Můj manžel mě podváděl s mou sestrou

Nevěra bolí. Vždy a za každých okolností. A co v případě, že ji odhalíte u dvou lidí, kterým jste celý život bezmezně důvěřovaly?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Terezina sestra Dominika byla o 5 let mladší. Přestože v teenegerovském věku si velmi nerozuměly, po letech si k sobě našly cestu a staly se z nich nejlepší přítelkyně. Dokonce se Dominika stala kmotrou Tereziných dcer. "Potom jak jsme dospěly, mezi námi byl opravdu pěkný vztah. Dominika byla mou důvěrnicí. O mně a mém muži Jirkovi, věděla úplně všechno. Když jsem měla jakýkoliv problém, ať už vztahový nebo pracovní, obracela jsem se na ni. Přesně věděla jak mě povzbudit, co v dané chvíli říct. A když jsme s Jirkou prožívali opravdu velkou krizi byla tu pro mě. Tedy alespoň jsem si to myslela..."

Mohlo by vás zajímat: Co o vás prozrazuje výběr vašeho životního partnera? Právě díky němu dokážete poznat dokonale samu sebe

Toto by mě nenapadlo ani ve snu

Jirka hodně cestoval a na rodinu měl stále méně času. A Tereza to docela intenzivně prožívala. "Zdálo se mi, že se mi stále více vzdaluje. Dokonce jsem začínala mít pocit, že v tom může být někdo třetí. S tímto jsem se samozřejmě svěřila Dominice. Zůstala trošku v šoku, že něco takového řeším, ale nakonec pro mě našla slova útěchy. Presvědčovala mě, o tom, že určitě nikoho Jirka nemá, že žije jen pro rodinu a vůbec není ten typ. Řekla jsem si, že bude mít pravdu a snažila jsem se pochybnosti o manželovi hodit za hlavu. To, co se však stalo během následujícího měsíce mě totálně paralyzovalo."

Nepřehlédněte: Přestože mě můj muž nikdy nepodvedl, vím, že v hlavě nosí jinou ženu: Dá se s tím však opravdu naučit žít?

Jirkovi večer přišla smska. Tedy chodily mu jedna za druhou. A když byl na nějaké večeři a mobil si zapomněl doma, Tereza se podívala, kdo mu píše. To co uviděla by si nepředstavovala ani v nejhorším snu. Jirkovi psala Dominika. Děkovala mu za minulou noc a těšila se na další s ním. "Ano, moje sestra spala s mým mužem. Zcela bez studu to oba spolu táhli téměř rok. Nechápala jsem to. Chtělo se mi křičet, plakat, nevěděla jsem, co dělat. Okamžitě jsem sbalila manželovi věci, vyházela mu je před dům a když se v noci vrátil, seřvala jsem ho. Nejhorší bylo, že vlastně na to nedokázal ani nic říct. Během dvou měsíců nás rozvedli. Máme střídavou péči a s mojí sestrou jsem od momentu, kdy jsem to odhalila nemluvila. Dokonce se mě ani nesnažila kontaktovat."

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..