Slyšely jste už o nové dietě GOLO? Její úspěch spočívá v rovnováze hormonů a regulaci cukru v krvi

Snažíte se zhubnout, jíte zdravé a výživné potraviny, máte dostatek vody a pohybu, ale váha ne a ne klesnout? Co když jsou na vině hormony? Pak byste mohly vyzkoušet GOLO dietu.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Hormonální nerovnováha může způsobit ukládání tuků

Jak informuje magazín Womenshealth podle tvůrců dietního programu GOLO, dokážete přibírat i přesto, že jste v hubnoucím režimu a vše děláte správně. Všechno je to jen o hormonech, které vaše tělo produkuje, resp. neprodukuje v dostatečném množství. Váš hormonální systém nepracuje jak by měl a v konečném důsledku se to může projevit i na vaší postavě. Hormonální nerovnováha způsobuje ukládání tuků a váš metabolismus se zpomaluje.

Mohlo by vás zajímat: Kruhy pod očima dokážou odhalit opravdu hodně: Jejich barva totiž signalizuje, co se děje v našem těle

GOLO dieta pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi

GOLO dieta tedy pomáhá vyrovnat hormonální nestabilitu v těle, čímž napravuje metabolismus a eliminuje nadměrné ukládání tuků. Tělu tak umožňuje účinně uvolňovat uložený tuk, podporuje správný metabolismus glukózy a reguluje hladinu cukru v krvi. Co byste však měly vědět o této dietě, pokud se prokáže, že za vaším přibíráním je právě nerovnováha hormonů a právě GOLO dieta by vám tedy mohla pomoci?

Čtěte také: Hlavní princip diety Clean Eating: Vyřaďte z jídelníčku tyto hrozné potraviny a předejděte srdečním chorobám

Jak se stravovat v GOLO dietě?

Stravování ve stylu GOLO diety zahrnuje jíst čerstvé maso, ovoce, zeleninu a zdravé tuky. Povolené je i čerstvé pečivo, těstoviny a máslo jako zdravý tuk. Takže milovníci pečiva a těstovin nepřijdou zkrátka jako v jiných dietách, při nichž jsou právě tyto potraviny tabu. Poctivá, doma připravená strava, která má vyvážený podíl bílkovin, dostatečný přísun vody a také zdravé porce sacharidů i tuků. Musíte si ve stravě uhlídat požadované kalorie na každou porci. Pokud máte s tím problém, GOLO dietu si můžete na webových stránkách i zakoupit s tím, že vám odborníci přesně připraví jídelníček na míru s požadovaným denním kalorickým příjmem, který dokonce doručí.

Nepřehlédněte: 7denní kofeinový detox: Pokud si ho dopřejete, budete mít více energie a projeví se to i na vaší pleti a pokožce

Kromě stravy i doplněk

Kromě tuhé stravy však GOLO dieta přichází i se svým doplňkem stravy GOLO Release, který se užívá s každou jednou porcí jídla. Produkt je bezpečný a certifikovaný. Jde o rostlinný extrakt z listů Banaba a Rhodiola rosea a zahrnuje důležité minerály jako jsou chrom, zinek, hořčík a další. Tvůrci GOLO diety tento produkt dokonce zkoušeli v rámci několika studií, na základě kterých bylo zjištěno, že tento doplněk stravy má skutečně pozitivní vliv na hubnutí lidí s hormonální nerovnováhou, protože napravuje zmíněný metabolismus, přičemž nemá žádné vedlejší nežádoucí účinky.

GOLO dieta tedy pracuje se všemi druhy živin jako jsou bílkoviny, tuky i sacharidy, je třeba si vyvážit hormonální systém a to docílíte i díky tomu, že si v první řadě vyvážíte váš jídelníček.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MG

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..