5 nejběžnějších mužských lží, na které ženy vždy naletěly: Kolikrát jste tomuto uvěřily i vy?

Každá to známe. Každá jsme si tím prošla a každá jsme si řekla, že nikdy víc. Jenže...

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Jenže pokaždé přijde někdo nový a dokáže nás totálně oblbnout. A opět se ocitneme v tom začarovaném kruhu lží, které již musíte znát nazpaměť.

Přečtěte si: To, co se stalo na vánočním večírku, změnilo můj život od základů: A mohla za to tato mladá žena

1. Neměli jsme signál

Tuto výmluvu musela slyšet minimálně jednou v životě každá žena. Většinou jde o situace, kdy se váš partner vydá na zábavu s partou (údajně) a celou noc až do rána bílého o něm nemáte žádné zprávy. Samozřejmě, sedět na akci s telefonem v ruce nemusí, ale pokud žijete ve zdravém vztahu, tak by vám měl napsat, pro váš klid na duši, že se zdrží. Zejména, pokud vy už snídáte a on doma stále není. Výmluva "nebyl tam signál" v dnešní době, kdy signál chytíte i na Sněžce, by vůbec neměla obstát. Dejte si pozor, pokud se to opakuje pravidelně.

2. Ten vztah pro mě už nic neznamená

Narazily jste na muže, který je ženatý nebo ve vztahu, ale hrdě vám říká, že je pro něj už jen formalita a ten vztah nic neznamená. Ano, může mluvit pravdu. Ale pokud je s tou osobou stále v jedné domácnosti, po pár měsících se u nich nic nezměnilo, tak jste pravděpodobně pro něj jen někdo, kdo ho má jako náhradu rutiny, kterou prožívá. Na chvíli. Pak se i tak vrátí domů. Protože tak to většinou bývá.

Mohlo by vás zajímat: Typy milenek, které si muž nikdy nevezme: Může být i nejkrásnější, když postrádá tuto věc, chlap nemá o víc zájem

3. Je to jen kamarádka

Věříte na kamarádství mezi mužem a ženou? Pokud ne, dobře děláte. Jednoduše čisté přátelství, bez vedlejšího úmyslu alespoň z jedné strany, prostě neexistuje. Proto si aspoň dobře ověřte, o jaké "kamarádky" jde. Pokud začne s tou svojí trávit více času, ať už osobně nebo na telefonu, asi tu něco nehraje. Nebuďte naivní a opravdu nevěřte všemu, co vám řekne.

4. Myslím jen na tebe

Další lež. Protože neexistuje chlap, který by například při sexu občas nemyslel na jinou ženu. Ono v podstatě není nic špatného, ​​pokud vám o tom nelže do očí. Pokud na tom trvá a podezřele často to opakuje, bude asi za tím mnohem víc, co se snaží jen nenápadně zamaskovat. Buďte obezřetné.

5. Nevím, co chci

Ale prosím vás, určitě to ví a velmi dobře. Buď se vám to jen bojí říct a hledá vhodnou situaci, kdy na vás konečně vybalí pravdu, nebo se chce jen vyvarovat konfliktu. V každém případě to nevěstí nic dobrého. Muži vždy vědí, co chtějí, a pokud vám řekne tuto frázi, je to pravděpodobně začátek konce. Proto se snažte promluvit si s ním co nejdříve, protože větou "nevím, co chci" vás může balamutit ještě dlouhou chvíli a pak vás i tak pošle k vodě.

Nepřehlédněte: Konec horoskopu na rok 2019 je již zde: Střelci se zamilují, Vodnáři získají nečekaný finanční obnos

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..