Série cviků, které vám vykouzlí perfektní zadek: Díky tomuto bude i ten váš neuvěřitelně sexy

Každá žena po něm touží. Dokonale pevné pozadí si však dokážete vyformovat překvapivě rychle.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Efektivně a rychle

Přesně takové cvičení upřednostňují ženy. V dnešní uspěchané době se proto vyplatí vsadit karty na zaručené cviky, které mají téměř expresní efekt.

Vyzkoušejte také: Fitness rutina, díky které si získáte sexy zadek a štíhlé nohy: V průběhu měsíce se to stane realitou!

Sérii takových cviků pravidelně cvičí i jedna z nejžádanějších modelek současnosti, dvojnásobná maminka Candice Swanepoel. Dlouhonohá blondýna si právě z této partie svého těla udělala největší přednost. Jde o sérii cviků, které určitě znáte a pokud jste se jim dosud vyhýbaly, měly byste to změnit.

Ještě efektivnější budou s jedním malým trikem navíc - pořiďte si závaží na kotníky. Pokud budete totiž cvičit s váhou navíc, tak očekávaný efekt bude přece jen rychlejší. Cviky můžete cvičit i doma, bez činek. Záleží jen na vás. Klíčová je však pravidelnost. Pokud se budete držet všeho, podobným pozadím se brzy můžete pyšnit i vy.

Mohlo by vás zajímat: Rozchodem jí rapidně stoupla váha o 15 kg: Trenér jí upravil jídelníček, zhubla přes 35 kilo, ale pak přišla tato zkouška

VIDEO: Série cviků od Candice Swanepoel, která vám vykouzlí dokonalé pozadí

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Candice Swanepoel (@angelcandices),

 

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..