Pět let jsem manželovi neřekla jednu věc, která souvisela s jeho rodinou: Dnes se mi to takto vymstilo

Naše známá Daniela se kvuli svému nastávajícímu, kterého milovala, chtělo si ho vzít a chránit, před lety kousla do jazyka. Tajemství, které se týkalo jeho otce, které ji během let mnohdy sužovalo, tak zůstalo nevyzrazené. Až donedávna a nakonec z toho Daniela vyšla jako spoluviník v očích svého manžela.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Můj tchán skrýval tajemství, jehož jsem byla svědkem

Daniela byla těsně před svatbou se svým snoubencem Rosťou svědkem nepříjemné situace, kdy nachytala svého budoucího tchána s neznámou ženou v jednom hotelu, kde byla shodou okolností ubytována i ona: "Byla jsem na služební cestě v Polsku, velkou shodou okolností nebo osudem bylo, že jsem tam viděla v hotelovém baru tchána s nějakou mladou pipkou, která se k němu evidentně lepila více než bylo vhodné. Dokonce pak v podnapilém stavu došlo i na náruživé dotyky a polibky. Dlouhou chvíli jsem je nevěřícně sledovala, dokud mě sám tchán nezpozoroval a nezačal utíkat mým směrem. Jen jsem tam stála jako přikovaná a poslouchala od něj, že o tom, co jsem viděla nikomu nic neřeknu, jinak mohu na manželství s jeho synem zapomenout. Prý on už najde způsob jak mě zdiskreditovat," objasňuje na úvod Daniela, která byla z jeho chování zcela mimo, protože vždy před ní a svou rodinou vystupoval jako gentleman, dobře vychovaný, slušný otec rodiny a milující manžel. Sám Rosťa, jeho syn a její snoubenec, k němu skutečně vzhlížel, byl pro něj vzorem.

Mohlo by vás zajímat: To, co se stalo na vánočním večírku, změnilo můj život od základů: A mohla za to tato mladá žena

Z úcty a lásky k manželovi jsem se rozhodla mlčet

Po návratu domů nastaly pro Danielu nepříjemné chvíle. Nechtěla mít před svým budoucím manželem tajnosti a chtěla být k němu upřímná, ale skutečně se bála, že takovéto tajemství by Rosťu položilo. Že by mu tím velmi ublížila. "Tchánových výhružek jsem se nebála. Nicméně jsem nechtěla poskvrnit obraz, který o něm Rosťa měl, proto jsem, z úcty k budoucímu manželovi, mlčela i další roky, které jsme strávili už jako manželé," pokračuje dál.

Čtěte také: Typy milenek, které si muž nikdy nevezme: Může být i nejkrásnější, když postrádá tuto věc, chlap nemá o víc zájem

Myslela jsem si, že se mi přiznáním po letech uleví, ale vše jsem ještě zhoršila.

"Po letech se o aférách svého manžela nakonec dozvěděla i moje tchýně. Pamatuji se, jak přišel Rosťa domů z práce a byl celý bez sebe. Prý mu dnes volala rozrušená matka, jak nachytala otce s milenkou někde ve městě. Prý na veřejném místě, aby je všichni ještě i viděli. Rosťa z toho byl hotový. No já mu ještě přidala... Přiznala jsem se mu, že jsem o tom věděla už léta. Myslela jsem si, že se mi konečně uleví, a že on to pochopí, že jsem mlčela, abych chránila jeho dobrý vztah s otcem i zbytek jeho rodiny. On mě však obvinil, že jsem to před ním tajila, že by chtěl znát pravdu a ne žít ve falešné iluzi o otci dobrákovi a správném chlapovi. Prý jak mi může věřit, když mu lžu v takových důležitých věcech?" Popisuje nešťastnou situaci Daniela dál. Nakonec ale sama uznala, že by bylo bývalo lepší, kdyby mu to hned řekla. Nyní z toho vyšla jako spoluviník jeho otce, protože ho kryla.

Nepřehlédněte: Konec horoskopu na rok 2019 je již zde: Střelci se zamilují, Vodnáři získají nečekaný finanční obnos

Nakonec jsem si manželství zachránila

Trvalo skutečně dlouhou dobu, než Rosťa odpusil Daniele její zradu. Vnímal ji totiž opravdu jako spoluviníka. "A to jsem při přiznání, že o tom vím, vynechala část, kdy mi jeho ctěný otec ještě vyhrožoval, že když mu to řeknu, tak nás rozdělí. Poté, co se ukázalo, že nešlo jen o tchánovu jednorázovou nevěru, ale že podváděl ženu a rodinu celé roky a měl celý zástup milenek, tchýně trvala na rozvodu. Samozřejmě Rosťa stál po jejím boku stejně jako já. Nakonec mě můj manžel vzal na milost a tchyni nikdy neřekl o tom, že jsem o tom věděla, tedy o té jedné nevěře. Byly to pro mě krušné chvíle, když jsem sama nevěděla, jak to s mým manželstvím dopadne," dodává na závěr svého příběhu Daniela, která dnes ví, že pravda bude v jejím manželství nejdůležitější, byť by i ublížila.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..