Ženy v těchto třech znameních patří mezi nejsilnější osobnosti: Muži po jejich boku to však mohou mít těžké

Říká se, že za každým úspěšným mužem stojí jeho milující manželka. Právě podle této vlastnosti si muži vybírají své vyvolené, může to mít však háček.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Ženská přitažlivost je jedna věc a to, koho si muž pustí do svého života, druhá. Svou vyvolenou si muž vybírá zejména podle toho, jakou v ní má podporu a oporu. Přesně tak, čtete správně. Od ženy, kterou si muž vezme nakonec za svoji manželku, očekává, že bude při něm stát a podporovat ho v jeho krocích a vizích.

Zároveň se však musí postarat o celý chod domácnosti a být soběstačné. Právě překonávání překážek je činí statečnějšími a čím jsou starší, tím silnější osobnosti z nich jsou. Čím více však toho žena dokáže, tím větší riziko postupem času podstupuje. Jste zvědavé, proč?

Přečtěte si: Jaké bude vaše osudové číslo roku 2020? Podívejte se, čím vás příští rok překvapí a před čím vás varuje

Štír

Ženy narozené ve znamení Štíra jsou tvrdohlavé a to je řadí jistým způsobem mezi magnety na muže. Jakmile se však dostanou do vztahu nebo vstoupí do manželství, tato jejich tvrdohlavost se začne projevovat v soběstačnosti, se kterou však do vztahu nastupuje i chlad. Když muž vycítí, že žena postrádá jakékoli city a pozornost směřovanou k němu, může se stát, že budou vyhledávat bokovky. Intimní stránka těchto žen nesmí jít do pozadí, jinak se muži budou vzdalovat.

Beran

Beran má v sobě jakousi touhu být ve všem první. Vůdčí vlastnosti jsou pro něj přirozené a přenáší je do vztahu. Muži po jejich boku se cítí ve společnosti sebejistě právě díky nim. V domácnosti jsou to však oni, kteří jsou pod pantofem. Tyto ženy se dají obměkčit lichotkami. Na ty reagují velmi příznivě a občas ukáží i svoji něžnější stránku. Za tu se však nemusí stydět, muži mají rádi, když jsme zranitelné a jsme odkázané v některých situacích na jejich pomoc.

Nepřehlédněte: Magický rok 2020: V čem se bude nést a co znamená toto číslo z pohledu numerologie?

Býk

Ty, které jsou narozené ve znamení Býka, dokážou najednou zvládat několik věcí. Jsou soběstačné, flexibilní a umí se zorientovat v jakékoliv situaci. Proto jsou milovanými manželkami. Často si vystačí samy a dokážou leccos zvládnout, dokonce i mužské práce. Muž se však potřebuje cítit, že je pro ženu důležitý a rovněž to, co umí "pouze on". Proto je lepší v některých situacích, nedokazovat svou dokonalost, ale nechat muže, ať se cítí jako muž "hrdina".

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..