Ashley Graham vás naučí mít ráda své křivky: I když nemáte míry 90-60-90, můžete být ve svém těle šťastná

Ashley Graham je žena, která přesně ví, o čem je život. A má zcela jasno v hodnotách. I když nemáte míry 90-60-90 můžete být ve svém těle šťastná.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Toto stojí za jejím úspěchem

I přesto, že americký magazín Vogue je módní časopis, nestává se velmi často, aby se na jeho titulce objevila modelka. A už vůbec ne plus size kráska. Nicméně ona to dokázala. Ashley Graham je jasným důkazem toho, že pokud žena něco velmi chce, má odhodlání a nechybí jí chtíč, může v životě dokázat všechno, na co si jen vzpomene. A vedle toho všeho vypadat úchvatně a být šťastná sama se sebou a ve vlastním těle. Přestože i ve chvíli, kdy nemáte míry 90-60-90.

Přečtěte si: Tento moment, který se udál během zásnub, princeznu Dianu zapsal do dějin: Čím si získala srdce lidí?

Takto se naučíte milovat sama sebe

Dvaatřicetiletá nádherná baculka jejíž kariéru odstartovala závratnou rychlostí titulní strana magazínu Sports Illustrated Swimsuit Issue, by se již brzy měla dočkat prvního potomka. A i ve vysokém stádiu těhotenství jí to velmi sluší. Dokonce jí je okouzlena i samotná Anna Wintour, která se nechala slyšet, že na lednové titulce Vogue, chce právě Ashley s bříškem. Období těhotenství si užívá a přirozené fotky, si už také získaly velkou popularitu u běžných žen. Ashley na nich neskrývá strie, tuk a nestydí se ani za celulitidu.

Mohlo by vás to zajímat: I když je hollywoodská hvězda, je jako každá z nás: Pro toto zbožňují lidé po celém světě Jennifer Aniston

"Nikdy jsem štíhlá nebyla, takže ten pocit neznám. Ale lidé si zvykli říkat mi, že bych měla shodit. Zkusila jsem asi každou možnou dietu, jaká existuje, ale ani jedna nefungovala. Protože jsem kyprá, dobře stavěná a na kukuřici odchovaná dívka z Nebrasky. To jsem zkrátka já. A jakmile jsem to akceptovala, stala jsem se mnohem sebevědomější a tehdy se podařilo rozjet i mou kariéru," řekla pro americký Vogue kráska. A to je prý její recept na úspěch a šťastný život. Být spokojená s tím jak vypadáte a naučit se milovat své vlastní JÁ. Bezpodmínečně. Tehdy se vám prý začne dařit v kariéře, ale i v osobním životě. A při pohledu na tuto krásku to vypadá, že to opravdu funguje.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..