VIDEO: Michaela Kocianová exkluzivně pro Feminity: Tyto věci nikdy nechybí v její kabelce

Nejznámější slovenská modelka nechala naši kameru nahlédnout do své kabelky. Co musí mít stále u sebe?

ZDROJ: INSTAGRAM.COM/MICHAELAKOCIANOVA
ZDROJ: INSTAGRAM.COM/MICHAELAKOCIANOVA

Co si myslíte, že je v kabelce světové topmodelky? Šperky? Ano, i to. Pas? To je možná samozřejmost. A kromě toho asi milion dalších, podstatných, praktických, ale zároveň i nepotřebných věcí. Přesně tak to vypadá i uvnitř kabelky Michaely Kocianové.

Viz též:  Česká módní návrhářka Ivana Mentlová: Inspirujte se jejím stylem nezávislé moderní ženy, která jde vlastní cestou

Známá Slovenka, která zavítala na pár dní domů převážně kvůli pracovním povinnostem, se také přiznala, že je trochu bordelářkou, což se odráží i na obsahu její kabelky. Ambasadorka soutěže Schwarzkopf Elite Model Look pro Slovenskou republiku, která poslední měsíce boduje i se svou novou módní značkou FarahXMichaelaK., je však také velmi praktická. Pracovní diář, nějaké to Euro navíc či čaj a směs proti chřipce. I toto by vám dala na vyžádání, kdyby jste ji potkaly na ulici. A co ještě?

Mohlo by vás zajímat: Tajemství krásy modelky Simony Krainové: Věří v kombinaci kolagenu a těchto tří vitamínů

FEMINITY TV: Topmodelka Michaela Kocianová a její kabelkové poklady

Foto:
INSTAGRAM.COM/MICHAELAKOCIANOVA
Zdroj:
rv

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..