Můj muž sbalil sebe, všechny naše úspory a odešel s milenkou: Jednu lekci mi to však do života přece jen dalo

Tereza měla všechno. Dokonalé manželství a život v luxusu. Vše se však zřítilo jako domeček z karet. Jen kvůli jedné ženě.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Tereza měla opravdu všechno. Muže, kterého milovala, malou dcerku, která byla středem jejího vesmíru a navíc si žili opravdu nadstandardně. Michal velmi dobře vydělával, často jezdíval na služební cesty do Švýcarska, protože firma, ve které byl na postu zástupce ředitele tam měla hlavní sídlo. "Myslela jsem si, že svůj život jsem musela někde vyhrát. Skutečně jsem měla absolutně všechno. Byla jsem dokonale šťastná. A myslela jsem si, že můj manžel to cítí stejně. Opak byl však pravdou," rozpovídá se krásná plavovláska.

Přečtěte si: Nedělají to jen muži, ale i my: Proč vlastně v manželství podvádíme?

Takovou lekci jsem od života nečekala

Michal velmi často cestoval a Tereza zůstávala s Adélkou sama doma. Ani ve snu ji nenapadlo, že její manžel v podstatě už rok žije vlastní život. "Nikdy jsem neměla potřebu nějak si náš vztah" pojistit". Já jsem měla na starosti malou a domácnost, Michal vydělával. O našich účtech jsem neměla téměř žádný přehled. Vše, co jsem potřebovala jsem koupila a přiznám se, že finance jsem neřešila. To bylo Michalovou doménou. Nezdálo se mi to vůbec podstatné. Svému manželovi jsem bezvýhradně důvěřovala. Neměla jsem o něm žádné pochybnosti. I když vím, že to byla zásadní chyba. Jednoho dne totiž udělal krok, který bych po 5 letech, co jsme byli svoji a 2 randění ani ve snu nečekala.

Byla to klasická středa. Tereza s Adélkou šla na baby plavání, do obchodu a následně domů, aby Michalovi připravila tak jako vždy teplou večeři. No ve chvíli, kdy odemkla dveře jejich domu, zůstala jako paralyzovaná. Zmizely všechny Michalovi věci. Jak osobní, tak některé speciality, co měli doma.

Mohlo by vás zajímat: I po letech v manželství jsem stále zamilovaná do svého ex: Díky tomuto se mi s tím však daří bojovat

"Nechápala jsem. Neměl tam nic. Oblečení, kosmetika, pas, vše si vzal. Beze slova, bez jakéhokoliv upozornění prostě odešel. Nechal mi tam na kousku papíru "vysvětlení". Prý se zamiloval a přestěhoval se do Curychu. Má tam partnerku a bude mi posílat peníze jen na malou. Nicméně v domě prý můžeme zůstat. Ze dne na den jsem zůstala bez muže, peněz, sama a s malou dvouletou dcerkou. Přestože jsem si myslela, že je to to nejhorší, co se mi mohlo stát, pochopila jsem, že život mi dal jen lekci. Abych se stala silnější, sebevědomější a samostatnější. Sbalila jsem sebe, malou a odešla jsem k mé mámě. Našla jsem si zaměstnání, dcerka šla do jeslí a já se postupně vypracovala. Michala jsem úplně odstřihla ze svého života. Nechtěla jsem jeho peníze, ani to aby byl v kontaktu s malou..."

Zachovaly byste se v dané situaci stejně?

Ano
2
Ne
2
Hlasovalo: 4

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..