Láska Brada Pitta a Jennifer Aniston ožívá: První osobní kontakt měli už dříve, mělo to však tento háček

Když byla tato herecká dvojice ještě spolu, fanoušci na celém světě ji milovali, fandili jim, i když už žili své životy odděleně a díky jejich chování v poslední době se domnívají, že by k sobě mohli mít opět velmi blízko. Co o nich prozrazují nejnovější fotografie?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Fotografie, které vyvolaly vlnu šílenství

Pravdou je, že když Jennifer Aniston a Brad Pitt oznámili v roce 2005, že se rozcházejí, zlomilo to mnohým fanouškům srdce. Roky se nekontaktovali, každý měl svůj život vybudovaný po boku nového partnera, ale oběma jejich další manželství nevydrželo. Nejdříve přišel šok v podobě rozchodu hvězdného páru Brad Pitt a Angelina Jolie a pak zase další v podobě rozchodu Jennifer a Justina Therouxe. Od té doby spekulace neutichají. Nejnovější fotografie vyvolaly doslova vlnu šílenství, zda se něco staronového po letech opět mezi Bradem a Jenn nerodí.

Čtěte také: Nohy jako stvořené pro červený koberec: Inspirujte se cviky, na které nedala dopustit princezna Diana

První osobnější kontakt na Jenniny narozeniny

První osobnější kontakt mezi těmito dvěma se měl udát už před třemi lety, kdy údajně Brad poslal sms k narozeninám. Dokonce nejmenované zdroje, o kterých mluví také i magazín Insider zmiňují, že se jí tehdy Brad svěřoval těžkými časy, které prožíval v souvislosti se svým rozvodem. Jenn si ho prý ochotně vyslechla. Od té doby si vyměnili i víc textových zpráv, čímž si možná začali připomínat i minulost, či staré dobré časy. V té době byla Jennifer ještě stále vdaná za Justina.

Brad jako jeden z hostů na párty pro přátele

Teprve nedávno před koncem minulého roku se měl zase Brad ukázat na párty, kterou pořádala Jennifer pro své přátelé. Další zdroj tvrdil, že Brad přišel dokonce mezi prvními a odcházel až skoro mezi posledními hosty. Co se tedy stalo naposledy, že tato hvězdná dvojice vzbudila ve fanoušcích naději, že by se mohli dát opět dohromady?

Široké úsměvy před zvědavými objektivy fotoaparátů

Na nedávném předávání cen SAG Awards, kterého se zúčastnili oba herci, protože byli nominováni za nejlepší herecký výkon ve svých kategoriích, se mezi Jenn a Bradem událo hned několik pěkných momentů. Hned v úvodu této hollywoodské události si herci v zákulisí vyměnili široké úsměvy a přivítali jako dva staří dobří známí. Fotoaparáty zachytily i Jennifer jak se zlehka dotýká Bradovy košile. Oba ale působili velmi přirozeně a uvolněně.

Reakce Jennifer na Bradovu děkovnou řeč

Když si šel Brad převzít svou cenu za nejlepší herecký výkon ve filmu Tenkrát v Hollywoodu, ve svém projevu udělal na všechny dojem, Jennifer nevyjímaje , když si zažertoval, že si to musí přidat do svého profilu na Tinderu, čímž dal najevo, že je stále nezadaný. Jenn celou jeho řeč i žerty poslouchala a nebránila se slzám dojetí ani dalším tajemným úsměvům.

Nepřehlédněte: Nej sexy královský pár všech dob: Zapomeňte na Meghan a Harryho, princ Karel Filip s manželkou udávají trendy

Prý koketní doteky Jennifer a intimní gesto Brada

Hned na to si Jennifer odnesla cenu SAG Awards za nejlepší ženskou herečku v dramatu The Morning Show. Později se opět setkali v zákulisí a přišlo i na další doteky. Podle oslovené odbornice pro magazín Insider, řeč těla Jennifer byla trochu koketní. I mnohým fanouškům podle jejich komentářů, kterými nešetřili, to připadalo jako více než jen přátelské poplácání. Dokonce v jednu chvíli Brad chytil Jenn za zápěstí, což vypadalo jako velmi intimní gesto, co myslíte?

Dočkáme se vzplanutí staré lásky? To ukáže budoucnost.

Jiní naopak oponují, že to bylo jen přátelské blahopřání jeden druhému navzájem. Samozřejmě, kdysi byli tito dva do sebe zamilovaní a také manželi, a protože se po letech se vytratily všechny negativní emoce a zbyly jen příjemné vzpomínky, jejich vítání i celková řeč těla signalizuje pouze čisté přátelství. Nicméně budoucnost ukáže, jestli to tak je nebo se dočkáme skutečného překvapení a vzplanutí staré lásky.

Táto fotografia obletela svet a fanúšikovia Jennifer a Brada sa potešili?

Ano
0
Ne
0
Hlasovalo: 0

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2023 Frogfoot s.r.o..