Ambiciózní nebo vypočítavá? Meghan už rozjíždí vlastní projekty, ale jaký dopad bude mít nový život na Archieho?

Šokující informace o tom, že Meghan a Harry chtějí "opustit" královskou rodinu, obletěla svět rychlostí světla. I když od zveřejnění zprávy uběhl jen týden, Meghan už vesele pracuje na nových projektech. A co Harry? Nebo jejich syn Archie?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Nová éra

O tom, že bývalá herečka, dnes manželka prince Harryho patří mezi velmi ambiciózní ženy, není nejmenších pochyb. Už od dětství se chtěla angažovat v různých kampaních, které podporují ženy. Dnes, díky nabytému titulu, to neměla zcela jednoduché. Protokol, tradice, přísnější pravidla, toto všechno je něco, co 38leté herečce velmi nevoní a tak se pokusila o něco, co dosud nikdo neudělal. Opustit královskou rodinu. Spolu s manželem Harrym, který ji zuby nehty brání před všemi a manželku podporuje i s jejich synkem Archiem.

Přečtěte si: Rekordmanka Jennifer Aniston: Jednou fotkou způsobila nečekané šílenství a dostala se do Guinessovy knihy rekordů

Zamilovaná dvojice opouští královskou rodinu a s ní i Anglii a privilegia, které měla. Zpráva, která rozdělila svět na dvě strany - jedna je obdivuje a tleská, hovoří o nové éře, druhá zavrhuje a nechápe, jak Harry může být tak zmanipulovaný. Rozdílné názory převládají i v samotné rodině. Královna sice prohlásila, že jejich rozhodnutí chápe a respektuje, ale nadšená z něj rozhodně není, stejně jako bratr prince Harryho William, se kterým měli velmi blízký vztah po celý život, a proto se ho toto prohlášení velmi dotklo. A servítky na adresu Meghan si nebere ani jejich otec.

Jenže Meghan si z toho velkou hlavu nedělá. Zdrhla do Kanady, kde se chtějí usadit a už vesele pracuje na nových projektech. Snaží se dohodnout spolupráci se značkou Givenchy, která by ji měla oblékat (z dílny této značky pocházely i svatební šaty Meghan) a také se angažuje v dobročinných akcích na pomoc ženám v Kanadě. Fotografům se podařilo zachytit vévodkyni s úsměvem na tváři, a tak je jasné, že aktuální situace jí velmi vyhovuje.

Nepřehlédněte: Jak žijí novodobé princezny současnosti? Královské rodiny o ně skutečně výjimečně pečují

A co možná překvapilo veřejnost nejvíce, je návrat do showbyznysu. Meghan prý bude dabovat Disney postavu v připravovaném filmu. Je však zcela pochopitelné, že chce pracovat, protože po odchodu z královské rodiny, si budou muset finančně přilepšovat. Jenže mnozí se domnívají, že toto byl prostě její plán. Hrát oběť, o kterou se nikdo nezajímá a jen jí všichni kážou, co má dělat, a později se osvobodit od všeho a opět se vrátit do showbyznysu jako herečka.

Mohlo by vás zajímat: Tyto rysy má malý George společný s princeznou Dianou: Které vlastnosti své mámy se u něj snaží William rozvíjet?

A co Archie?

Jaký dopad bude mít nečekaný odchod Meghan a Harryho na jejich syna? Zatím se dá o tom jen diskutovat. Samozřejmě, odloučení od rodiny může v budoucnosti ohrozit rodinné vztahy, na co by mohl doplatit právě Archie. I když se oba rodiče dušují, že všechno dělají hlavně pro něj, vypadá to tak, že jediný, kdo z tohoto všeho zatím těží, je právě Meghan.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2023 Frogfoot s.r.o..