Dodnes si vyčítám, že jsem chtěla podvést svého muže: Kvůli tomuto však čekám, že zánik manželství i tak brzy přijde

Dokáže fakt, že v hlavě nosíte někoho jiného než toho, kdo spí ve vaší posteli, zničit dlouhotrvající manželství? Občas i mentální nevěra znamená hodně a dokáže pohřbít vztah. Své o tom ví i Simona.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

"Od té doby, co se nám narodil syn, jsem měla oči jen pro něj a můj muž zůstal jaksi na vedlejší koleji. A manžel se tak začal přirozeně více věnovat práci a sám sobě. Z nudy na mateřské, jsem v době, kdy jsem se od malého uměla už odpoutat, začala flirtovat s jinými. A s jedním tatínkem o něco intenzivněji než jsem si představovala. I když to vždy bylo jen v rovině flirtu, v hlavě ho mám dodnes," začíná své vyprávění sympatická mladá maminka.

Mohlo by vás zajímat: Co o vás prozrazuje výběr vašeho životního partnera? Právě díky němu dokážete poznat dokonale samu sebe

Každý potřebuje cítit, že je středem vesmíru někoho jiného

Všichni víme, že narození dítěte vztah ovlivní ve velké míře. Změní se vše od základů. Zejména, pokud jde o prvorodičku, většinou se veškerá její pozornost soustředí na miminko. Je to přirozené, jen si nějak neuvědomujeme, že naši muži tím trpí. A to značně. Do té doby tvořili střed našeho malého vesmíru oni a jejich potřeby, ale najednou je tu někdo, kdo jejich místo nahradil. Ve velké míře. Tak někteří utíkají k práci, jiní k milenkám. Simonin manžel zvolil první možnost. A v době, kdy měl jejich syn už 2,5 roku a byl více méně soběstačný se ona začala cítit nedoceněná a toužila po pozornosti. Když ji nenacházela doma, vynahrazovala si to venku.

"Dan byl rozvedený a měl stejně starou dcerku. S exmanželkou měli střídavou péči. Scházeli jsme se pravidelně na hřišti a bylo to opravdu velmi příjemné. Byl galantní, slušný a nešetřil komplimenty na mou osobu. Stále jsem poslouchala, že by chtěl takovou ženu jako jsem já. Obdivoval můj vztah k synovi, způsob výchovy a mně to mimořádně imponovalo."

Čtěte také: Velký horoskop lásky pro jednotlivá znamení v roce 2020: Svatební zvony prý zazvoní Beranovi a co další?

Nicméně obyčejné flirtování se změnilo časem na něco víc. Přerostlo to v touhu, která začínala být silnější než Simona. "Měla jsem pocit, že on je pro mě ten pravý. Když jsem se milovala s manželem, představovala jsem si Dana. Neustále jsem ho měla v hlavě. A nedokázala jsem s tím pracovat. Vlastně to neumím dodnes. Hledím na svého muže a vím, jak moc nás se synem miluje. Ale zdá se, že já sama jsem někde jinde. Zatím jsem mu nic neřekla, ale uvědomuji si, že pokud to bude pokračovat, naše manželství skončí. A pěkný happyend to nebude ..."

Co byste udělaly vy v tomto případě?

Řekla bych muži věci na rovinu
1
Nechala bych si to pro sebe
1
Hlasovalo: 2

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..