Líbánek jsme se nedočkali: Tyto fotky ze svatby odhalily, co jsem si na manželovi po celou dobu nevšimla

Svatba jako z pohádky, která však v sobě nesla tajemství. Po tom, co mi fotograf poslal svatební fotografie jsem měla pocit, že se mi právě zhroutil celý svět.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Jak jsem si toho po celou dobu nemohla všimnout? A kdybych si toho všimla, bylo by to lepší? Vždyť bych si pravděpodobně zničila celou svatbu. Vlastně už jen to, že říkám, že "já", není správné. Ocitla jsem se totiž v této nepříjemné situaci nechtěně. Bohužel, někteří lidé nemají zábrany a ani pud sebezáchovy. Když jde o někoho, kdo je vám nejbližší, bolí to několikanásobně více.

Přečtěte si: Tento typ mužů je horší než sukničkář. Máte ho doma i vy?

Vysněná svatba

S Robertem jsme měli doslova vysněnou svatbu, vždy jsem toužila po velké svatbě a díky tomu, že se mu v práci dobře dařilo, mi ji mohl splnit. Měli jsme kolem 150 hostů a svatební agenturu, která mi splnila ty nejtajnější představy. Euforie a zážitky byly natolik silné, že jsem z nich žila ještě pár dní po svatbě a vzpomínám si na to, že to bylo opravdu překrásné období. Tak jako asi každá nevěsta, nemohla jsem se dočkat fotografií ze svatby a honila jsem fotografa, aby mi je co nejdříve poslal. V té době jsem ještě netušila, že se schyluje k tomu, co jsem nikdy vidět nechtěla.

Když mi přišly svatební fotografie, oněměla jsem

Fotografie byly skutečně krásné, romantické a plné emocí. Byly tak krásné, že mě dojala vlastní svatba. Manžel byl v té době ještě v práci a já jsem plánovala líbánky. Chtěli jsme jet do Toskánska, po kterém jsem vždy toužila a dokonale vystihovalo romantiku a ducha naší svatby. Jelikož jsme měli obrovskou svatbu, přesun do Toskánska by nebyl možný a proto jsme si ho vybrali právě na líbánky. Probírala jsem se pomalu fotkami a každý záběr jsem si vychutnávala, dokud jsem nenarazila na záběry, které mi vyrazily dech.

Byl na nich ženich, tedy můj novopečený manžel a družička, jedna z mých nejlepších přítelkyň. Dotýkala se ho na různých místech a byla na něm zavěšena tak, že kdybych nevěděla, že jde o naši svatbu, chvilkami bych si řekla, že nevěsta je ona. Ze záběrů bylo jasné, že narušila intimní zónu mého muže a on se netvářil, že by mu to vadilo. Nerozumím, proč když fotograf viděl tyto fotografie, je nevymazal a bez problémů mi je poslal. Když jsem ho s tím konfrontovala, řekl mi, že si toho nevšiml. Fotí několik svateb měsíčně a takových detailů si nevšiml.

Nejlepší přítelkyně vystartovala na naší svatbě po mém muži

Když přišel můj manžel domů, ihned jsem konfrontovala i jeho. Řekl mi, že o nic nejde a že jsem vztahovačná. Když jsem mu dané záběry ukázala, bylo mu trapně a prý si to vůbec neuvědomil. Moje nejbližší přítelkyně v přímém přenosu na mé svatbě vystartovala po mém manželovi, dobré co?

Nepřehlédněte: Manželovi jsem darovala jako vánoční dárek sexy kalendář: Myslela jsem si, že je to sen každého muže

Kde mám jistotu, že spolu něco neměli ještě předtím?

Nechtěla jsem jí volat, chtěla jsem vidět do tváře ženě, která je něčeho takového schopná. Setkala jsem se s ní a spustila se obrovská hádka. Řekla mi, že se jí Robert líbí a že vždy toužila po takovém muži a že já si ho vůbec nevážím. Pochopila jsem, že všechny detaily ze soukromého života, které jsem jí kdy vyprávěla, se vymstily proti mně a nemohu už věřit nikomu.

Pokazila nám líbánky a od té doby jsme sice stále s manželem, ale poznamenalo nás to natolik, že se stále hádáme... Snažím se to urovnat, ale začátek našeho manželství se vyvinul zcela jiným směrem. Kde mám jistotu, že tito dva spolu něco neměli ještě před naší svatbou a netají mi to?

Snažím se zavzpomínat na všechny okolnosti, kdy byli spolu nebo Robert mimo domov a kde byla ona. Je to doslova trápení žít v těchto myšlenkách... Čas ukáže, zda to dokážeme ustát nebo se rozejdeme...

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..