Štěstí závisí také na tom, jakými lidmi se obklopujete: Jak zjistíte, kdo patří do kategorie toxic people?

Lidé v naší blízkosti naše životy ovlivňují ve značné míře. A zřejmě ještě v mnohem větší než předpokládáte...

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Opravdu platí, že to jakými lidmi se obklopujeme, má ve značné míře vliv i na naše rozhodnutí a život. Skutečně, zkuste se nad tím zamyslet... Máte i vy v životě pár lidí, kteří vás vždy neuvěřitelně při setkání vyčerpají? Pokud jste nyní odpověděly ano, je nejvyšší čas, to změnit. Jednoduše si udělat ve svém okolí pořádek. Existuje 10 typů lidí, kterých byste se měly co nejdříve zbavit. Víte, kdo vám do života přináší nejvíce negativity?

Přečtěte si: Magický rok 2020: V čem se bude nést a co znamená toto číslo z pohledu numerologie?

  1. Lidé, kteří vás věčně stresují - Existují lidé, kteří vás i po pár minutách setkání dokáží dostat do neuvěřitelného stresu. Pokud je máte ve svém okolí a setkáváte se pravidelně, věřte, že je to problém.
  2. Lidé, kteří vás využívají - Nedívají se na to, že byste i vy mohly od nich někdy něco potřebovat nebo chtít byť jen jejich společnost. Pokud se jim to nehodí, nezajímají se o vás.
  3. Lidé, co vás nerespektují - Tady je to víc než jasné, nikdy nedovolte těm, kteří si vás neváží, aby zůstali ve vašem životě.
  4. Ti, co vás opakovaně zklamou - Ano, každý z nás dělá chyby. Všichni jsme omylný. No pokud vás někdo zklame téměř za každých okolností, je to docela problém.
  5. Ti, co vám neustále lžou pokud vás pomlouvají - I když se před vámi tváří vždy laskavě a mile, jakmile jste z jejich dosahu, nešetří pomluvami. Tito lidé rozhodně nemají co ve vašem životě dělat.
  6. Lidé, kterým jste lhostejní, ale nemají problém předstírat, že to tak není.
  7. Ti, co vás brzdí ve vašich plánech a snech - Nevěří vám, jsou plní pochybností a stále znejišťují vaše kroky? Bez takových typů se vám bude žít mnohem snadněji a svobodněji. Tomu věřte.
  8. Ti, co vás neustále nutí vracet se do minulosti - Přestože vy samy tvrdě pracujete, aby se věci ve vašem životě vyvíjely a měnily se k lepšímu, tito lidé vás naopak vracejí zpět. Zapomeňte na takové přátele a zařiďte si život bez nich.
  9. Lidé, co vám zbytečně zabírají místo.

Mohlo by vás zajímat: Narodily jste se ve stejném znamení jako většina miliardářů? Pokud ano, úspěch vás zřejmě nemine

Americký pastor, filozof a spisovatel, Joel Osteen řekl: "Nemůžete očekávat, že se v životě budete setkávat s negativními lidmi a budete žít pozitivní život. To je vyloučeno. A věřte, že je na tom kus pravdy." Tak na to nezapomínejte a hned jakmile budete mít v plánu uklidit si svůj šatník, zkuste totéž i se vztahy.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..