Po letech jsem nejlepší přítelkyni prozradila, že jsem svedla jejího bývalého: Ona mě však překvapila mnohem větším přiznáním

Laura a Linda jsou přítelkyněmi už celé roky. Společně prožité roky na střední a později na vysoké škole se jim vynořují s množstvím vzpomínek. Většinou úsměvných, ale jedna vzpomínka nedá Lauře dodnes spát. Rozhodla se po letech Lindě přiznat a dopadlo to takto...

Společně jsme si hlídaly tajemství, o jednom mém však nic neví.

Naše čtenářka Laura se až donedávna velmi styděla sama před sebou i před svou nejlepší přítelkyní. S Lindou byly od střední školy nerozlučná dvojice. Měly společnou partii a během těch let se toho i dost navyváděly. "Jednoduše jsme si užívaly studentský život plnými doušky a možná až tak nemyslely na důsledky své ještě mladické nerozvážnosti. Věděla jsem o pár zahanbujících momentech mé přítelkyně Lindy, které však hlídám jako tajemství. Stejně to mám já u ní. Až na jedno tajemství, které jsem jí nechtěla v zájmu našeho přátelství prozradit nikdy. Roky mě však sužovalo a dnes, když máme každá své životy pod kontrolou, vybudované se stálými partnery, Linda dokonce i svatbou, jsem se rozhodla, že i když riskuji, řeknu jí konečně pravdu," vyznává se ze svých pocitů Laura.

Mohlo by vás zajímat: Muži narození v tomto znamení to se ženami umí: V čem je jejich tajemství, že je vždy dostanou tam, kam potřebují?

Jedné letní noci jsem svedla jejího přítele

Laura si asi vybrala nesprávný čas říci Lindě o svém poklesku před lety. Bylo to na jejím rozloučení se svobodou. Přestože něco už vypila, nebylo to rozhodně jako kdysi a ony dvě se uměly kontrolovat. Když už bylo celé osazenstvo v dobré náladě, začaly si důvěrněji vyprávět: "V té chvíli jsem se jí chtěla přiznat a všechno to ze sebe dostat... Prozradila jsem jí, že před lety, když Linda chodila na vysokou školu půl roku s jedním mužem, který se i mně líbil od samého začátku, jenže projevil zájem o ni, se mezi námi něco událo na společné chatě, když Linda opilá usnula. Osamoceni venku, byla krásná letní noc, plná sklenice vína před námi a po ní další. Nebyli jsme opilí, jen připití, dlouho jsme si povídali a skutečně měli o čem, bylo to takové příjemné a já, která jsem tehdy byla dlouho bez partnera, jsem najednou nepomyslela na svou přítelkyni spící jen pár stěn od nás a políbila jsem ho. Co bylo nejhorší nebo i nejlepší pro mě zároveň, on mi polibky opětoval. Přestože jsme spolu nespali, neboť rozum jsem v té chvíli ještě úplně neztratila, dlouhé hodiny skoro do rána jsme se mazlili na té terase uprostřed noci. Je to pro mě jedna z nejkrásnějších, ale zároveň nejhorších vzpomínek, protože druhý den jsme se tvářili, že se nic nestalo a život šel dále. Oni se zanedlouho na to rozešli. Prý to bylo oboustranné a Linda se z toho dostala poměrně rychle. Tak jsem mlčela. Až dosud ...," podala nám přesné vysvětlení vzniklé situace z doby před lety Laura.

Čtěte také: Tento typ mužů je horší než sukničkář. Máte ho doma i vy?

Nakonec mi ho přítelkyně vlastně chtěla přihrát

Po tomto přiznání Laura čekala cokoliv, ale určitě ne reakci, kterou jí nabídla Linda. Ta se jen usmála a prozradila jí na oplátku své tajemství. Prý o tom celá ta léta věděla a nezlobí se na ni. Právě, že se bojí, že po tom, co jí teď řekne, se rozzlobí ona. Prý nebyla v tu noc vůbec opilá, celou dobu si dolévala jen džus a jak řádně opilá se jen tvářila. "Prý cítila, že mezi nimi to není ono, ale ani jeden se k ničemu neměl a poté spatřila, jak se na něj pokradmu dívám já. Jak se zájmem poslouchám jeho řeči, které ji vůbec nezajímaly. Tak se jí zrodil v hlavě nápad, že by mi ho mohla nepozorovaně přihrát. Na té chatě to byla ideální příležitost. nechala nás samotné, abychom se zkusili sblížit ještě víc a čekala, že si její tehdy přítel uvědomí, kdo se k němu hodí lépe. Prý nás nešpehovala, takže nevěděla, k čemu přesně mezi námi došlo, ale ráno jsme se tvářili jakoby nic a týden po té chatě se jaksi přirozeně oba dohodli, že to skončí," takto popsala své tajemství Linda, jíž se také ulevilo.

Nepřehlédněte: Manželovi jsem darovala jako vánoční dárek sexy kalendář: Myslela jsem si, že je to sen každého muže

Obě si během toho večera ještě řekly mnohé věci, ale v konečném důsledku přišly na to, že by nebyl vhodný ani pro Lauru a obě jsou nyní šťastné po boku těch, se kterými jsou a vlastně vše skončilo pro ně i jejich přátelství dobře. Takže to smetly ze stolu a pokračovaly s oslavou rozloučení se svobodou a v přípravách na blížící se Lindinu svatbu. Laura tajně doufala, že ta další bude její.

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..