Připravuje se na vládnutí? Kate Middleton mění vzhled, podle expertů je za tím postup Williama na trůn

Připravuje se na vládnutí? Kate Middleton mění vzhled, podle expertů je za tím postup Williama na trůn

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Jasná gesta

Vévodkyně Kate je vzorem pro všechny princezny. Nedovolí si žádné výstřelky, faux pas se skutečně vyhýbá a přesně ví, jak se má chovat na veřejnosti. Nejde hlavou proti zdi jako její švagrová Meghan Markle a možná právě proto je miláčkem Britů. A i samotné královny Alžběty II., se kterou má vynikající vztah.

Experti si všimli, že poslední měsíce prošla Kate změnou. Její image je důraznější, nebojí se výraznějších barev a působí sebevědoměji. A to nejen ve stylingu, ale při celkovém vystupování na veřejnosti. I když královnou v plném smyslu slova nikdy nebude, titul královna manželka se jí určitě líbí.

Přečtěte si: I když je hollywoodská hvězda, je jako každá z nás: Pro toto zbožňují lidé po celém světě Jennifer Aniston

Možná dříve, než bychom předpokládali. I když nástupcem na trůn po Alžbětě je přirozeně její syn, otec Williama a Harryho Charles, samotná královna by na trůnu po svém panování údajně o něco raději viděla milovaného vnuka Williama s Kate. Právě ti se těší z královské rodiny asi největší popularitě i u běžných "smrtelníků". A to hlavně po skandálním odchodu Harryho a Meghan z monarchie, kdy potřebuje královská rodina tak trochu uklidnit veřejnost.

Mohlo by vás zajímat: Tento moment, který se udál během zásnub, princeznu Dianu zapsal do dějin: Čím si získala srdce lidí?

Kate nezměnila jen image, ale začaly jí přibývat i úkoly. Přebírá stále více odpovědnosti hodné právě manželky krále. V létě minulého roku dokonce přebrala roli patronky sdružení fotografů po samotné Alžbětě, kterou jí ochotně přenechala.

I proto se veřejnost a odborníci domnívají, že brzy bude na trůnu nová dvojice a nemyslí si, že by to měl být Charles s Camillou, ale právě William s Kate. Jak to opravdu bude, to ukáže čas. Pravda je však taková, že lepší budoucí "královnu" než Kate si umíme asi těžko představit.

Nepřehlédněte: Nejpopulárnější maminka 3 dětí: Objevila zimní pohádku a když uvidíte tu krásu, budete tam chtít ihned jít

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..