Proměna dekády: Z nenápadného děvčátka je supermodelka, z plastikové barbie miliardářka

Žádné jiné tváře showbyznysu si za posledních deset let neprošly takovými změnami, jako právě sestry Kendall a Kylie Jenner.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Před deseti lety byly pouze mladší sestry Kim Kardashian, které vyrůstají před kamerami v reality show Keeping Up with the Kardashians. Tehdy se zřejmě ani jedné z nich nesnilo, že za deset let budou obdivovány milióny žen a to nejen pro slavné jméno starší sestry.

Mohlo by vás zajímat: Ambiciózní nebo vypočítavá? Meghan už rozjíždí vlastní projekty, ale jaký dopad bude mít nový život na Archieho?

Supermodelka

Její začátky byly sice nejisté, a popravdě řečeno, první zakázky získala i díky slavnému příjmení. Ale navzdory nepřejícím lidem Kendall Jenner na sobě začala tvrdě pracovat. A to se jí vyplatilo. Všemi deseti. 24letá modelka a televizní osobnost se na veřejnosti objevuje od roku 2007 díky zmiňované reality show. Aktivně se modelingu věnuje od roku 2014. Za necelých šest let dosáhla mety, o které ani nesnila. Nebo nanejvýš jen to. Desítky titulků ve světových módních magazínech, přehlídky jmen jako Christian Dior, Chanel, Versace či sen mnohých - Victoria Secret Fashion Show. Kendall Jenner je již dnes spojována se jménem supermodelka. Zda právem, na to jsou už rozdílné názory. Tak či onak, ve své profesi je už poslední tři roky číslo jedna v hledáčku módních designérů.

Přečtěte si: Ashley Graham vás naučí mít ráda své křivky: I když nemáte míry 90-60-90, můžete být ve svém těle šťastná

Miliardářka

Nezaostává však ani její mladší sestra Kylie Jenner. Ta má za sebou možná divočejší a úspěšnější období než Kendall. Nejprve byla v médiích osočována pro svůj velmi umělý vzhled v poměrně mladém věku. Už v 16 letech si dala poprvé zvětšit rty a hned potom následovaly další úpravy. Vzhled nevinného děvčátka je dnes už dávno minulostí. A to jí je jen 22 let.

Nepřehlédněte: Čtveřice těchto hereček patří mezi nové miláčky Hollywoodu: Čím si získaly pozornost?

Dnes je Kylie terčem posměšků, protože je z ní jedna z těch celebrit, které asi nevědí, kdy přestat s plastikami. Nicméně jí to je i tak jedno. Protože právě v minulém roce se z ní stále nejmladší milardářka. A o to se přičinila sama.

Založila beauty značku a ta jí skutečně vynáší. Nicméně zajímavé to bylo i v jejím soukromém životě. Stihla se zasnoubit, porodit dítě (a to velmi utajeně). I když do svatebního se sice ještě neoblékla, vzhledem k dosažení pracovních úspěchů, jí to až tak moc nevadí.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..