Manželka si chtěla zřídit další účet: Zatajila mi, že má milence a aby to nebylo málo, namočila nás do pěkného problému

Jan a Magdaléna byli manželé už nějaký ten rok. Ačkoli to nebyla od začátku nějaká velká láska, Honza si nikdy nemyslel, že by jeho manželce s ním bylo až tak špatně, aby přišla s jedním nápadem, který měl pro něj ještě trpkou dohru. Ve skutečnosti šlo o něco mnohem horšího.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Zodpovědné rozhodnutí dvou dospělých lidí

"S Magdou to nebyla láska jako z románu, i když měla od začátku rychlejší průběh. Prostě jsme spolu trávili příjemný čas, znali se už déle a já jsem usoudil, že by byl nejvyšší čas, abych se usadil. Tak jsme se vzali," popisuje jejich společné začátky náš známý Jan, který si myslel, že jsou oba pragmaticky založení a že Magdě to také tak vyhovuje. Koneckonců, nebyli nejmladší.

Mohlo by vás zajímat: 7 vlastností ženy, kterou je muž ochoten nosit na rukou: Čeká ho s ní nejšťastnější vztah!

Manželka přišla s nápadem a já jsem byl ochoten jí vyhovět

Jak Jan prozradil z jejich společného soužití, měli od začátku jeden společný účet, neboť to tak sám chtěl. Bydlení měli zabezpečené a žádnou hypotéku řešit nemuseli. Přístup k účtu měli samozřejmě oba a Jan nikdy nezkoumal účet ani když vybrala Magda větší objem peněz: "Jednoduše proto, že jsem jí věřil... Až jednoho dne přišla Magda s nápadem, že by zřídila ještě jeden účet, a odůvodnila to tím, že tam by byly takové peníze bokem, jen tak, pro jistotu a mohli by si i šetřit na stáří... Prý jí to tak poradila i její známá, finanční poradkyně, že by to bylo dobré a zřízení účtu má i nějaké další výhody. Neměl jsem důvod pochybovat, tak jsem jí jen přitakal. Dokonce jsem ještě sám navrhl, ať ho tedy i sama spravuje a má ona přístup, ať se tím nemusím zabývat," pokračuje ve vyprávění Jan, který na manželčině nápadu v té době neviděl nic špatného.

Čtěte také: Těchto 5 znamení zvěrokruhu čeká v příštím roce nejvíce změn: Patříte mezi ně a na co se připravit?

Začala se chovat zvláštně a potom si přečetl toto

Asi týden na to si Jan všiml z výpisu, který mu pravidelně chodil z jejich společného účtu, že zmizel skutečně větší obnos peněz. To se už Magdy zeptal a ona mu to odůvodnila tak, že jej přesunula na ten samostatný účet, aby tam už něco bylo a mohlo se s tím pracovat a jednoduše, aby peníze vydělávaly: "Popravdě, toto vysvětlení mi stačilo. Až během příštích pár týdnů jsem postřehl, že se manželka začala chovat jaksi jinak. Neustále byla roztržitá, nervózní, nemluvila se mnou pořádně, dokonce večery trávila stále více mimo domov s vysvětlením, že kamarádka prožívá těžké časy a chce jí být na blízku. Opět jsem se spokojil s jejím tvrzením." A pak se stalo, že jí pípla sms když se sprchovala a já jen nakoukl. Jelikož telefon neměla zablokovaný a začátek té zprávy mě zaujal, přečetl jsem si zprávu do puntíku. V sms se psalo, že "všechno je na jejich odchod připravené a zítra večer ji čeká i se zakoupenými letenkami na letišti, aby mohli začít nový život ". Jan nevěřil vlastním očím a pak se mu vyjasnilo. Magda měla nejenže milence, ona chtěla od něj utéct i s penězi, které převedla na samostatný účet. Řekla mu, že brzy ráno odchází na pracovní cestu, ale nebyla to pravda a kdyby si nepřečetl sms, zůstal by v němém úžasu.

Nepřehlédněte: Silvestrovská párty změnila můj život od základů: V jeden večer jsem poznala dva muže mého života

Z jejího milence se vyklubal podvodník, který oklamal i ji

Zde se to však ještě více celé zamotalo. Protože nakonec Jan Magdu konfrontoval, ona se přiznala, že už s ním nedokáže žít, že se zamilovala a chce ho opustit. A že vždyť na ty peníze má i ona nárok. Ať ji nechá jít. Jan však byl tak rozzlobený, že nezamhouřil v noci oka a druhý den ráno ji přinutil jít na zmiňované letiště, aby uviděl jejího milence a střetl se s ním. Když tam přišli, čekal i na Magdu šok: "Její milenec tam nebyl, mobil nezvedal, ona byla bez letenky. Pak mi došlo, že ji chtěl jen využít a ona jak nějaká puberťačka naletěla. Pak jsme šli do banky, kde zřídila účet a na naše překvapení účet byl docela prázdný. Její milenec byl obyčejný podvodník, který ji svedl, vyždímal z ní peníze a nyní nebylo po něm ani stopy. Jeli jsme rovnou na policii, i když moje manželka tomu celou dobu nechtěla věřit a podal jsem trestní oznámení. Dotyčného dodnes stále hledají a bezvýsledně. Ten si užívá naše těžce vydělané peníze v nějaké exotice. Magda se z toho zhroutila a já nevím, jestli mi jí má být víc líto nebo jí ještě přidám žádostí na rozvod," končí své vyprávění náš známý.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..